Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem túl rövid egy nap...

Csak nekem túl rövid egy nap és mindig rohanásban vagyok vagy ti is vagytok így ezzel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is. Sőt én, mivel a mindennapos mókuskerékben szeretnem megtarrani hogy vannak érdeklődesi területeim, hobbijaim...

Ezt CSAK az alvás rovására tudom.

5-6 órákat alszok.

Ha már 7-8at aludnék konrétan nem lenne magánéletem, se életem, hanem kiüresedve pörögnék mint a robot.

2023. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasonlóan vagyok ezzel én is. Kb. 40 órásnak kéne lenni egy napnak, hogy utolérjem magam.
2023. ápr. 26. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon ez még nem akkora gond, de ha 40évesen (már kamaszodó gyerekekkel) is még ez a alapfelállás, ott már érdemes átgondolni hogy min kellene változtatni, főleg ha esetleg fokozott stressz is társul mellé. Mert azért vannak akik szeretnek pörögni reggeltől estig, szóval nem feltétlenül dráma.
2023. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én pont 40 vagyok, de gyereket nem akartam és soha nem is akarok. Beteget ápolok itthon évek óta, plusz vannak még állatok, kert, sütés-főzés, plusz kicsit néha jó érzés hobbi dolgokkal is foglalkozni.
2023. ápr. 27. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem most konkrétan ilyen állapotban telt az április-május. Helyenként picit túl is vállaltam magam, de olyan is akadt, hogy kettő kötelező, nem pluszként vállalt dolog, is kapásból fedte egymást, és két helyen kellett volna lennem egyszerre.

Elég feszített tempóban ment ez az időszak, és nekem is csak úgy sikerült végeznem a dolgokkal, sokszor sajnos eléggé kicentizve, hogy az alvásidőmből csippentettem le kicsit. Vagy nem kicsit.

2023. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!