Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan viselkednétek ilyen...

Ti hogyan viselkednétek ilyen közösséggel szemben?

Figyelt kérdés

Az együttműködésemre szükség van/volna mindig, és persze vágjak jó pofát mindenhez, de minden eseményből kihagynak, kirekesztenek. Ráadásképpen még pletykákat is terjesztenek rólam, ami mostanában derült ki.


Nekem semmi kedvem nincs magyarázkodni senkinek és csalódott vagyok. Ilyen előzmények után nem beszélek egyikkel sem, és nem segítek senkinek. Ha köszönnek, köszönök, de egyébként levegőnek vannak nézve.

Másként kellene talán?


2019. febr. 24. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Kerüld őket messzire!
2019. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért csak ennyi? Érezzék rosszul magukat inkább. :) Ez lenne a cél.
2019. febr. 24. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőven elég, amit (nem) teszel! - Ennek a stílusnak az az üzenete, hogy "Nem akárki vagyok én ám! - A társaságomat ki kell érdemelni!" Javaslom, tarts egy kis önvizsgálatot, - hogy te miként viselkednél egy olyan emberrel, aki passzívan szeparálja el magát az emberektől!
2019. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Totál hasonló helyezetekben szoktam lenni...

Ilyenkor csak az van előttem, hogy a kapcsolatok jönnek-mennek: olyan, mint a tehervonat, ami 1-1 állomáson megáll, le-felveszi a terhét, és továbbmegy úgy, hogy legközelebb arra az állomásra már nem tér vissza.

Tehát passzívan viselkedem, aki viszont normális, és megért, azzal foglalkozom.

2019. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!