Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A homofób embereknek mi bajuk...

A homofób embereknek mi bajuk van a LMBTQ+ közösséggel?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 17:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
51%
30: túl fárasztó az agresszív hu.lyeseged. nem érdekel tovább.
2023. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
84%

Engem se a tiéd. Szerencsére egyre több ember látja be, hogy a szexuális irányultság semleges tulajdonság és nem ez alapján kell megítélni a másikat. Ha ezen nem tudsz napirendre térni neked kéne kezeltetni magad.

Minden jót!

2023. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
9%

Hidd azt, hogy egyre több. Lesz majd nagy pofára esés, ha elpattan a húr a normális embereknél, feszitsétek csak :D. Mesélj a magánéletéről neki minél többet. Foleg evés közben.

Nem érdemled meg így:


Semmi jót neked!

2023. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
91%

Itt nem arról van szó, hogy leülnek és a homoszexuális ember magától elkezd mesélni a magánéletéről és annak minden részletéről. Itt arról van szó, hogy mondjuk megkérdezik tőle, hogy kivel él együtt és őszintén elárulja, hogy ki az illető. Ennyi. Ha valakinél ennyitől elpattan a húr akkor az ne tegyen fel magánéleti kérdéseket.

De most komolyan, szerinted egy meleg embernek milyen érzés lehet azt látni, hogy a kollégája szabadon mesélhet arról, hogy ki a párja, hova mentek nyaraln, neki meg mindig hazudni kell és terelni a témát? Baromi kellemetlen érzés lehet, amit egy embernek se kell átélnie.

2023. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
14%
#34 Ha így lenne, azzal nem lenne semmi baj, de sok búzi egyszerűen nem bírja ki, hogy ne tolja az arcunkba a hajlamait, gyakran direkt provokációs céllal. Egyszer pl. láttam, hogy két homár egymás ölében ült a metrón. Nem a "haladó" Nyugaton, hanem Pesten. Ez mi, ha nem provokáció? Heteróktól mikor látsz ilyet?
2023. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
95%

Akkor azt a búzit aki a másik arcába tolja el kell ítélni, aki meg rendes azt nem kell elítélni. Nekem eddig olyan melegekhez volt szerencsém akik normálisan kezelték a dolgot. Nem titkolták, de nem is tolták mások képébe.

Én láttam már heteroktol is és szerintem tőlük se elfogadható, mert ez már tényleg olyan dolog aminek otthon kéne maradnia. Egy kézen fogva sétálással viszont nincs bajom, egyik esetben sem.

2023. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
49%
#36 Látod, már csak azért is tiltani kellene az LMBTQP propagandát és provokációt, mert a normális melegek is szívnak emiatt.
2023. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Az a baj a tiltással, hogy sokan úgy értelmezik, hogy a kormány a melegek ellen lép fel és ez felhatalmazás a melegek elleni erőszakra. A gyermekvédelmi törvény után pl. megszaporodtak a melegek elleni erőszakos bűncselekmények (pl. megvertek két meleg orvost). Azt kéne elérni, hogy az lmbtq szervezetek maguktól változtassanak és mondjuk a pride-ról ők maguk tiltsák ki a provokálókat. Értelmes párbeszédekre van szükség és nem tiltásra, meg sárdobálásra.
2023. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
75%
#38 Sem a gyermekvédelmi törvény előtt, sem utána nem vertek meg senkit Magyarországon azért, mert búzi. Az lehet, hogy vertek meg búzikat, de nem a hajlamaik miatt.
2023. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Tevenyereggyarto ***** válasza:
88%

“Egyszer pl. láttam, hogy két homár egymás ölében ült a metrón.”


Én meg heteró pároknál látom néha ,hogy nyalják-falják egymást nyilvános helyen. Egymás ölébe ülés sem ritka az ilyen pároknál. S ez akkor provokáció? Szerintem nem. Ő dolguk, ha nem tetszik el lehet fordulni s kész.

Viszont igaz ,hogy az ilyesminek nem nyilvános helyeken van a helye, sem heteró sem homo sem semmilyen oldalról. De attól ezt még messze nem nevezném provokációnak…

2023. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!