Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elvállalok egy olyan...

Ha elvállalok egy olyan munkát Esztergomban ahol adnak szállást és van céges busz is akkor honnan tudjam hogy melyik buszmegállóból melyik buszra kell felszállni oda-vissza?

Figyelt kérdés
Az van nagyon sok Esztergomi szállásos céges buszjáratos helyről hívtak, de nem tudom úgy érzem hogy nem tudom hogy honnan melyik buszmegállóból melyik buszra szálljak fel, és vissza hol szálljak le. Valaki elmagyarázná ezeket a dolgokat, hogy hogy tudnék eligazodni ezeket.
2023. máj. 2. 16:42
 1/3 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Én általában megkérdezem a munkáltatót, vagy valamelyik kollégát, hogy mit ajánl. Nekik is érdekük, hogy bejuss, nem fognak lenézni.


Másik módszer. Nézd meg google térképen, hogy melyik a legközelebbi buszmegálló a munkahelyedhez, és a szállásodhoz. Online keress egy menetrendet, és nézd meg, hogy mikortól indul, és mikor érkezik.

2023. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Suzuki, az nagy oboa lesz
2023. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elfognak mondani. Van olyan szállás ahová nem jár a céges busz, de a közvetítő cég küld ki oda egy kis furgont amivel hoznak, visznek. Vagy ha jár arra céges busz akkor elfogják mondani hogy hova állj ki és melyik irányba és mit figyelj az adott buszon, milyen cég feliratot, lógót akármit. Mindenről fognak tájékoztatni, ezen ne izgulj és ha kérdésed van ezekkel kapcsolatosan bátran tedd fel nekik, nem harapnak.
2023. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!