Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gaz vagyok ha nem jelolom...

Gaz vagyok ha nem jelolom vissza facen az ismeroseim?

Figyelt kérdés

Nem erdekel mit posztolnak, es nem akarom hogy ismerosok legyunk de kerdezik hogy miert nem jelolom oket vissza...most mondjam meg oszinten ezt? Vagy mit mondjak nekik?

Csak a nagyon kozeli barataim az ismeroseim. Gaz vagyok?


2023. máj. 5. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Csinálj álprofilt, amit csak a közeli barátaid ismernek. Amúgy nem gáz.
2023. máj. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon sokan törölték magukat a facebookról ilyesmik miatt, aztán kis idő után rá kellett jönniük hogy ezt már évekkel korábban is megléphették volna. Ugyanis SEMMIRŐL nem marad le az ember, ha nincs fb profilja, a barátai, a családja ugyanúgy tudja tartani vele a kapcsolatot, akik meg emiatt nem fogják keresni azok annyit is érnek...

De ja, ahogy az #1 írja lehet csinálni egy álcázott profilt is ha valami miatt mégis szükség van rá

2023. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyanezt csinálom, néha kellemetlen, én kifejezetten kiírtam az oldalamra is, hogy Ne jelölj be, mert nem gyűjtöm az ismerősöket. Meg lehet mondani, hogy csak a legszorosabb barátok a fb ismerőseid, de chatelni anélkül is tudtok. Az unintelligensebbje lehet, hogy megsértődik, de annyira azért nem érdekled, hogy ez hosszú távú legyen. Ugye úgy vagy beállítva, hogy csak az ismerősök ismerősei jelölhessenek be? Ezzel mindenesetre rövidre zárod a jelentkezőket.
2023. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy mit mondjak nekik?"


Elég szánalmas vagy, hogy még ezt is másoknak kell megmondani neked, hogy mivel mentegetőzz.

2023. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Le kell szarni.

Engem is toroltek ismerosok kozul, pedig nem voltam bunko veluk, nem osztok semmit fb-n.

2023. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Ezért van két profilom, egyiken ott van mindenki, de csak a Messengert használom belőle, a másikon csak a közeliek vannak, velük használom a Facebook hírfolyamot is a Messenger mellett.
2023. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Csináld úgy, ahogy te jónak látod. Ha nem akarod jelölni, akkor ne jelöld. Én azt mondtam, hogy nem úgy használom az oldalt. Csak néhány ismerős és követett oldalak. Elfogadták.

Azóta meg már a néhány ismerőst is töröltem. Így most van egy fiókom 0 ismerőssel. Tudok követni csoportokat, ami érdekel, be tudok jelentkezni más oldalakra fb-kal. Ennyi.

2023. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, hasonlóan gondolkodom. Úgy vagyok vele, hogy Messengeren elérhető vagyok/és ők is, így a többi értelmetlen lenne. Mondd ezt te is:).
2023. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!