Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, akit irritálnak a kutyák és a társadalom kutyamániája?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 02:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Én is ilyen vagyok✌️
2023. máj. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden esetben, de előfordul. Vannak tényleg csodálatos, okos kutyák, meg persze sokszor segítséget nyújtanak az embernek. De én egyenlőként kezelem őket az összes állattal, ugyanúgy szeretek például egy tehenet, nem istenítem a kutyákat úgy mint sokan
2023. máj. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Noren1989 ***** válasza:
64%
Jepp. Macskàs vagyok.
2023. máj. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Rising Phoenix ***** válasza:
93%
Nem irritálnak, de nem is vagyok kutyamániás. Nincs is kutyám. Azok a kutyatartók viszont irritálnak, akik azért tartanak kutyát, mert kötelezően hozzátartozik a szép családi idillhez, jól bánni vele és nevelni viszont már alkalmatlanok. Emiatt szerencsétlen eb nonstop vonyít, csak úgy hobbiból. Enni kap, tiszta, jó helye van nagy udvaron, de kölyökként gyerekpótlék volt, most meg, hogy már van gyerek, a kutya le van szarva és a kedves mama egy bottal kergeti arréb, hogy ne ugráljon fel rá vagy a gyerekre. Zseniális.
2023. máj. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
A kutyákat szeretem, de ezt az elvakult kutyaimádatot nagyon nem bírom én sem.
2023. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Mint állat,nem tehet róla,némelyik még aranyos is,de inkább a gazdáikat nem értem(finoman szólva).

Vidéken folyamatosan ugatnak,csupa sz.r az egész telek,városban egymerő kutyahúgy,meg sok esetben ott is sz.r az egész járda,plusz itt még a társasházban is vinyákolnak,visszhangzik minden.

Lakásban bent tartott kutyánál büdös kutyaszag,kutyaszőr minden,kajástál,szóval gusztustalan az egész úgy ahogy van.Aztán hamar eltelik a kutyaélet,akkor meg bepisil,besz.ik,stb,orvoshoz cipelni,vedlik hámlik,sosem értettem,mre jó ez a kutya-macska vircsaft.

Én sem szeretem az ilyeneket.

2023. máj. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem a kutyákat, de alapvetően nem irritálnak, csak az, hogy egyesek mindenhova odatolják őket, pl. étterembe, ahol aztán kutyaszagban-szőrben kell enni.
2023. máj. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen aki nem kutyamacska tartó és más véleményen van,azonnal le kell pontozni XDXDXD
2023. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem az irritál, hogy a kutyatartás kultúrája a béka feneke alatt van, ráadásul a legtrógerebb gazdik a legköntudatosabbak.
2023. máj. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Az emberekek nagy resze jobban irital, az allatokat szeretem
2023. máj. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!