Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak miért jó nektek...

Férfiak miért jó nektek nálatok jóval fiatalabb csajokat hülyíteni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 15:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%

Hát így végképp nem értem a kérdést, ha direkt a hülyítésre van kihegyezve. Mármint ilyen alapon ezt meg lehetne kérdezni a fiatalabb férfiaktól is hogy miért jó nekik nőt hülyíteni, vagy a nőktől hogy miért jó férfiakat hülyíteni. Nem értem az általánosítást, miért idősebb férfiakra van írva, ha a hülyítés a lényeg. De megpróbálok válaszolni ennek fényében is.

Nyilván az idősebb férfi sokkal több dolgot tapasztalt a világból, rutinosabb, több dolgot is megélt már, hogy megfelelően tudjon kezelni/irányítani/manipulálni egy fiatalabb csajt. Szóval az egyik ez, hogy könnyebben lehet őket "hülyíteni". A másik pedig az, hogy a fiatalabb nők húspiaci értéke nem véletlen magasabb, ráadásul még kevésbé is vannak kiégve és megsérülve mindenféle korábbi hozott kapcsolati játszámból. És az elvárásaik is néha reálisabbak, úgy tapasztaltam. És sokszor őszintébbek, lelkesebbek. Tehát ha lehet hülyíteni ilyen problémamentesebb fiatalabb korosztályt, vagy lehetne hülyíteni a már leharcoltabb, problémásabb idősebbeket, akkor miért ne a fiatalabbat válassza aki megteheti?

Ezekre tudok gondolni. Természetesen elítélem a hülyítést mindkét nem irányából! És hát a játszmázást se tartom valami sokra.

2023. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#22 Köszönöm válaszodat, ezt jól megfogalmaztad.😊
2023. máj. 9. 18:24
 23/23 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, ha nem vagyok indiszkrét, akkor élhetnél pár példával is, hogy pl téged mivel hülyít az a bizonyos 37 éves férfi. Ha nem akarod kiadni mert pl itt mások biztos belekötnének, akkor jöhetnek fiktív példák is. Segítene definiálni, hogy mi is számít nálad hülyítésnek.
2023. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!