Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jegyzi meg nekem időről...

Miért jegyzi meg nekem időről időre, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál? Ennek örülnöm kellene szerintetek? /20as nő/

Figyelt kérdés

Egy nálam 2-3 évvel fiatalabb fiatalemberről van szó.Érdeklődött egy barátnőmről (akit nemrég látott), hogy ő a testvérem-e. Mondtam hogy nem és megkérdeztem tőle, hogy : Ennnyire hasonlítunk egymásra vagy mi? Erre azzal jött, hogyha azt mondtam volna, hogy a testvérem, akkor azt hitte volna, hogy én vagyok a fiatalabb. Korábban (pár hónapja), amikor fény derült a koromra, szó szerint tátva maradt a szája és legalább kétszer megjegyezte azokban a napokban is, hogy fiatalabbnak látszom a koromnál.

A barátnőm velem egyidős, még fiatalabb is nálam.


A férfiak ilyesfajta kijelentéseire mennyire lehet adni? Vagy csak hülyítenek? 😅



2023. febr. 28. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem hülyít. Tetszel neki, és próbálkozik.
2023. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Csak szédít! Amúgy meg visszakérdeznék, hogy mi alapján állapítja meg, hogy az ember hány éves? Ugyanis szerintem erre nincs általános szabály, mert mindenki másként öregszik.
2023. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves #1. Barátnője van. De nyilván attól még vonzónak találhat vagy hasonló. Az ember képes többmindenkihez is vonzódni. Ezt magamról tudom. A kérdés inkább az, hogy elhihetem-e, ha egy férfi mond ilyet nekem, hogy fiatalabbnak nézek ki, mint ami.
2023. febr. 28. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Azt hiszel, amit akarsz hinni. Semmi nem tiltja.
2023. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Teljesen jogos. De te elhinnéd pl.?
2023. febr. 28. 20:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért hazudna, ha így gondolja?
2023. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a következő szövege az lesz, hogy elkezd panaszkodni mennyire nem boldog a barátnőjével. Na akkor biztos lehetsz benne, hogy meg szeretne fektetni.
2023. febr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


100%ig biztos vagyok benne, hogy nem ez lesz a következő szövege. Láttam őket nemrég együtt és nagyon boldognak tűntek.

2023. febr. 28. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
#8 Akkor szerintem nem ismered a pasikat! Mi cégünknél is volt olyan pasi, akinél a facebookon csöpögött a nyál. Bent meg szédítette az egyik csajt, hogy milyen rossz neki, és el akar válni. Aztán miután megfektette, utána meg lekoptatta, a csaj le is számolt. A feleségével meg azóta is együtt van, ennek már vagy 15 éve.
2023. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Írtál egy példát. És emiatt a fejedben az van, hogy mindegyik ilyen. A fejedben. Kognitív terápia segít a gondolattorzítások miértjét feltárni.
2023. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!