Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokaig nem dolgoztam, ha azt...

Sokaig nem dolgoztam, ha azt hazudom az interjun kulfoldon voltam, hogyan bukhatok le?

Figyelt kérdés

Sokaig nem dolgoztam, mert a parommal eltem es nem engedett. Szegyellem, hogy otthon ultem ezt mondhatom el az allasinterjun, ha valahova elhivnak.

Arra gondoltam, azt hazudom hogy kulfoldon mosogattam vagy takaritottam..tudom, nem szep hazudni de nincs mas valasztasom. Ha elmondanam hogy 3 evig otthon ultem, azonnal elutasitananak mindenhonnan.

De mikre figyeljek, hogy ne bukjak le?24N


2023. máj. 9. 21:48
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy bun ez?

Egyebkent takarito munkat keresek jelenleg, vagy mosogatot de akkor is mondanom kell valamit, hogy mit csinaltam eddig.

2023. máj. 9. 21:49
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell hazudni? Vállald fel aki és ami vagy. Akinek/amelyik munkáltatónak nem kellesz, tovább lépsz. Lesz olyan akinek fogsz kelleni. Értelmes HR-es nem ezen fog lovagolni.
2023. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%
Általában nem ajánlok ilyesmit, de jobb, ha behazudod. A munkáltatók nem szeretik ezt. A lebukás legnagyobb valószínűséggel a te hibádból kifolyólag fog adódni, szóval figyelj oda.
2023. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Mosogattál külföldön, de nem voltál bejelentve, ezért hagytad ott.

Így legalább lesz egy kis miheztartásuk is, le se lehet nyomozni, mégis jó sztori. Találj ki hozzá pár részletet, ha úgy érzed.

2023. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%

Nincs olyan HR-es, aki ezen NEM lovagol. Mondjuk takarító meg mosogató állásoknál nem is kell HR-essel találkoznod.


Szerintem mondd azt, hogy Mo.-n dolgoztál feketén mint takarító/bejárónő, akár magánszemélyeknél, így kamu céget sem kell kitalálnod. Vagy bébi/cica/kutya szitterkedtél. Vagy mozgásképtelen közeli hozzátartozót ápoltál, és emellett nem tudtál dolgozni járni.

2023. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jezusom...milyen Hr-s?

Nem irodai munkakat palyazok. Amiket en palyazok ott a fonokkel van interju ha megfelel az oneletrajzom es ennyi.

2023. máj. 9. 22:12
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Mondd azt, hogy eddig magánházaknál takarítottál de nem voltál bejelentve, zsebből fizettek. Vállalkozást pedig nem tudtál erre kiváltani,mert nem érte volna meg. Ennyi :)
2023. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem merem azt hazudni h itthon dolgoztam. Kicsi a varos, ha rakerdez hol takaritottam lehet ismeri a tulajt.
2023. máj. 9. 22:20
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

6: "Jezusom...milyen Hr-s?


Nem irodai munkakat palyazok. Amiket en palyazok ott a fonokkel van interju ha megfelel az oneletrajzom es ennyi."


Akkor minek akarod azt hazudni, hogy külföldön voltál? Semmi előnyöd nem származik belőle.


Külföldöt akkor hazudj, ha van valamennyi nyelvismereted és HR-est kell vele manipulálni. Nyilván ezt ne add elő akkor, ha maga a főni díványoztat, ott semmi értelme. Az általad írt esetben bejelentetlen munkavégzés volt, aztán ennyi.

2023. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Emberek... Azért nem elfogadott a tény egy állásinterjún, hogy évekig nem dolgoztál mert mindenki mindig hazudik. Ha tök őszinte lenne mindenki, főleg a munkásosztályban mára már teljesen normális lenne, ha valaki valamiért évekig nem dolgozik a huszas éveiben. Mert a valóságban is tök normális, és az állásinterjúkba a valóságot kéne vinni nem a hazugságot.
2023. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!