Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokaig nem dolgoztam, ha azt...

Sokaig nem dolgoztam, ha azt hazudom az interjun kulfoldon voltam, hogyan bukhatok le?

Figyelt kérdés

Sokaig nem dolgoztam, mert a parommal eltem es nem engedett. Szegyellem, hogy otthon ultem ezt mondhatom el az allasinterjun, ha valahova elhivnak.

Arra gondoltam, azt hazudom hogy kulfoldon mosogattam vagy takaritottam..tudom, nem szep hazudni de nincs mas valasztasom. Ha elmondanam hogy 3 evig otthon ultem, azonnal elutasitananak mindenhonnan.

De mikre figyeljek, hogy ne bukjak le?24N


2023. máj. 9. 21:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
munkás társadalmi réteget akartam írni. '92-ben születtem de az osztályharc Olyan károkat okozott bennünk, hogy folyton előjön. Visszaköszön a kommunizmus hiába vagy fiatal. Ezért is bítatja mindenki kérdezőt, hogy hazudjon az állásinterún.
2023. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
˙bíztatja
2023. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Mosogató meg takarító munkánál pont nem érdekel senkit, hogy mit dolgoztál előtte. Ha megkérdezik, eddig mit csináltál, mondhatsz valami olyat, hogy a körülményeid miatt nem volt lehetőséged dolgozni. 24 évesen nem egy akkora dolog ez.

Az ilyen munkáknál senkit sem érdekel, hogy ki vagy és honnan jössz, csak végezd el, amit rád bíztak, és ennyi.

Én nem hazudnék külföldöt. Lehet, hogy megtetszik nekik a sztori, vagy csak udvariasságból elkezdenek mélyebben belekérdezni, és pillanatok alatt belezavarodsz.

2023. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Jesszus atya uristen :D
2023. máj. 9. 22:43
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
Mekkora proli vagy, kérdező. Sehol egy köszönöm - mert azért ne mondd már, hogy senki nem írt hasznos választ - ellenben csak szörnyülködsz minden válaszon.
2023. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
Senkit nem érdekel egy ilyen segédmunkás álláson, hogy mit csináltál előtte, mért érdekelné, a lényeg, hogy nekik dolgozz. Nem egyetemi tanárnak akarnak felvenni, hanem rabszolgának. Magaddal szúrsz ki, ha hazudsz, mert biztos, hogy lebuksz, és rögtön hazudósnak fognak elkönyvelni. Még a nyelvet se tudod, lehet, hogy semennyire se, nemhogy annyira, amennyi 3 év alatt ragadt. Amellett, hogy addig is egy merő frászban lennél, hogy mikor buksz le! 10-ből 10 kérdést tudnak úgy feltenni, hogy ne legyen rá hihető reális válaszod, ha egyszer fogalmad sincs az adott mesemunkahelyről és városról. Fel kéne ám nőni 24 évesen, nem hazugságokba menekülni. Az már az oviban se jött be!
2023. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

Hmm, ha már hazudsz, igyekezz minél közelebb tartani az igazsághoz.


Mert ha külfödet mondassz, ott van egy csomó dolog amit körbekérdeznek, és ha nincs igazi élet tapasztalatod ilyesmivel, belezavarodsz. Pl helyet kérdezni fognak, meg a nyelvtudásodat, stb.



Szerintem okosabb lenne azt mondani, hogy itthon ápoltál valakit, pl beteg rokont.


Ez jól is hangzik, itthon is voltál, meg nem is nagyon lesz keresztkérdés mert nem akarnqk belefutni egy traumatikus halálos beteg demens nagymamás sztoriba.

2023. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy aki azt mondja, hogy ne hazudjon, mert az gáz az mennyire ismeri a magyar munkaviszonylatokat?!

Sok helyen eleve anyát fel se vesznek, mert az kell "ugorjon" ha beteg a gyerek.

2023. máj. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha kicsi a város, azt is tudni fogják, hogy otthon voltál... Gondolom láttak egy páran az évek alatt.
2023. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Noren1989 ***** válasza:
0%
Vótmà.
2023. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!