Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kulfoldon dolgoztam, de haza...

Kulfoldon dolgoztam, de haza kellett jonnom. Munkam nincs itthon, viszont van 20MillFt-m, amit ha jol kezelek meg is elhetek belole. Ertek a divathoz es nyelvekhez. A divatbol mar latom itt nem lehet megelni. Te mihez kezdenel?

Figyelt kérdés
sajat vallalkozas, karrierr, penz, otlet, munka, befektetes, bank, toke
2012. jún. 17. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát most lehet úgy érzed, hogy 20 millióból aranyéleted lesz, de én először is továbbképezném magam, hogy legyen egy biztos szakmád vagy képesítésed is - annyi tanfolyam van, persze nem kell egyből a takarító OKJ-re gondolni, profi szakképzésre is futná, nézz utánna hogy mit tudnál és szeretnél csinálni a hiányszakmák közül vagy miben tudnál sikereket elérni - aztán már indíthatsz vállalkozást vagy elhelyezkedhetsz valami jó pozícióban, mert nem kell ám mindenhova diploma. Én azt javaslom, hogy a pénz felét legalább fektesd be, a többiből meg ne költs sokat amíg nincs biztos jövedelmed.
2012. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat pont az a baj,hogy nem tudom mibe fektetni? Kepesitesem mar van. Amit szeretek az a divat(divattervezest fejeztem be) es az idegen nyelvek.Egyenlore probalok minel kevesebbet kolteni.Sajat vallalkozas divat szakmaban, annyi lenne mint kihajitani az ablakon a penzem, hisz senki se kolt divatra.Ht nem tudom.....de nem szeretnem elvesziteni sem a penzt rossz befektetes miatt....
2012. jún. 17. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:

20 millió nem sok pénz. vállalkozáshoz főleg kevés.

Vegyél egy kis lakást és add ki. az legalább valami pénz havonta

2012. jún. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En szerintem nem olyan keves az a penz.

Ha nincs lakasod, szerintem is jo otlet venni belole ingatlant.

Ha meg netan van, akkor gondold ki egyszeruen, hogy mit csinalnal szivesen. Csak egy pelda: idegenvezetes.

Az biztositana a havi biztos jovedelmedet, valamennyit meg be is fektethetnel!

A maradekot meg kielvezned, hogy van.... ;D

2012. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Anikó!


Hova tűnt 10 millió alig 3 óra alatt?!


Üdv.

2012. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
veszel lakást az kb 10. vállalkozáésoknak nehéz megélniük, találjál inkább munkát
2012. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vállalkozz, lenne ennyi pénzem, én is azt csinálnám...
2012. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!