Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ez a sok...

Titeket nem idegesít ez a sok terhes influenszer?

Figyelt kérdés

Ha valaki terhes lesz, onnan kezdve hónapokon keresztül még a kenyérvásárlást is a gyerekvárás szemszögéből közelíti meg. Egyébről nem tudnak beszélni, holott előtte volt más tartalom is. Naponta posztolnak 5 tiktok videót, de folyton csak arról, h hányat pislogott, mert ő most terhes...


Nem veszitenek sok követőt így, h semmi másról nem beszélnek? Baromira unalmas...


2023. máj. 12. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesítenek, mivel nem találkozok ilyen emberekkel.
2023. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nem sok influencert követrk de aki terhes lesz, azt azonnal kikővetem. Nem érdekel a sok fotó a terhes hasáról meg a gyerekről majd, általában túl tolják, mert ha 1-2 képet feltöltenek az más. De mindennap, minden szögből fotózni, mintha ők lennének a világon az elsők, akik terhesek...unalmas.
2023. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nylván akiknek van gyerekük, vagy terveznek/pont terhesek, azokat érdekli ez a téma főleg. Azt nem értem, hogy sok 12-13 éves lány is követ ilyeneket, őket komolyan érdekli ez a téma? Engem akkoriban abszolút nrpem foglalkoztatott, mondjuk most 25 évesen sem. Persze tudom, beszűkül ilyenkor a kismamák agya , mert csak a gyerekről tufnak beszélni, posztolni, más témájuk nincs is. Ha megszületik, akkor meg pláne róluk szól minden nekik.
2023. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem idegesít, mert egyet sem követek, nem is találkoztam a jelenséggel. Olyan tartalmat fogyasztasz, amit te szeretnél, ha idegesít ez a tartalom, akkor valójában magadat idegesíted.
2023. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Egy influenszert se követek. Viszont elgondolkodtató, hogy egyeseket miért zavarja, ha most azt hirdeti, ami éppen aktuális számára? Most ekörül forog az élete, ebben van toppon. Talán irigykedsz, kérdező? Ha nem, akkor miért vagy ennyire rosszindulatú?


Majd, ha megszült, eltelik pár hónap a szülés után, akkor lehet, hogy mást is fog majd posztolni. De most ez neki a legfontosabb.


Ha meg nem tetszik, akkor ne kövesd. Ilyen egyszerű. ☺️

2023. máj. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem foglalkozom velük. Egy hangya faxnyit sem érdekelnek.
2023. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem érdekelnek, se terhesen, se gyerekestől, se anélkül.

N

2023. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogyan #4 írja...
2023. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én betiltanám az ilyen szar oldalakat és olyan törvényt hoznék, mint araboknál, nyilvanosan tilos szexualisan viselkedni vagy tartalmat feltolteni
2023. máj. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Már maga az influenszer dolog idegesít(ene) de nem követek egyet se.

Hol érdekel engem olyan ember aki nem képes semmire csak a magamutogatásra meg a megbotránkoztató dolgokra? Mert kb. a magyar média ennyit jelent többnyire.

Itt ha értesz valamihez meg értékes vagy a legtöbben leszarnak, azokból nem lesznek influenszerek meg celebek...


És az egészben a legbetegebb mikor emberek kiakadnak azon, hogy egy semmirekellő magamutogató celeb olyan dolgokat kezd el mutogatni ami kiakasztja az adott embert. Ez milyen paradoxon már.

2023. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!