Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírok vadidegen lányokra...

Ráírok vadidegen lányokra Facebookon. Ez ciki?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 06:36
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2023. máj. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ ezt milyen stílusba teszed. Ha normális keretek között, még szerencséd is lehet.
2023. máj. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ciki és bunkóság is.
2023. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, sőt erre a "creep" a megfelelő kifejezés.
2023. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Durván ciki
2023. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ismeretlen, hat ugy semmi eselyed.
2023. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Elég gáz. Ha barátot vagy párkapcsolatot akarsz szerezni, ez sajnos így nem fog össze jönni.

Random ne irogass csak úgy lányokra, mert taszító és előbb utóbb el leszel úgyis küldve a fenébe.


Kell ez neked?

2023. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez furcsa. Rám még facebookon nem írtak idegenek, csak bejelölgetnek, úgy, hogy csak a profilképem nyilvános, semmi más posztomat nem látja az, akit nem igazolok vissza, de egyébként sincs sok posztom kint. Instagramon ugyanez, az egész fiókom privát, nincs a bio-ban sem semmi, csak a nevem és ugye egy profilkép, ami elég piciben látszik. Ott már 1-2x volt, hogy rámírtak, de csak annyit, hogy "szia". Szerintem a legtöbb lány nem fog válaszolni (én sem szoktam).
2023. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de igen, szerintem is az.

Nekem is védettebb a FB profilom, konkrétan a profilképem látják a nem ismerősök, és az iskoláim listáját. Mégis gimi alatt (pár évvel ezelőtt) rendszeresen kaptam ilyesmi, kéretlen üzeneteket.

Kellemetlenül is éreztem magam, de nem szoktam rájuk válaszolni. Főleg az ilyen "szia", "szija, teccő'!" szintű dolgokra. Az utolsó sajnos nem túlzás, tényleg landolt már nálam ilyen... Azt hiszem pont az volt a kiváltóok, hogy még inkább korlátoztam a profilom, és csak ismerősök ismerősei jelölhetnek, meg ilyenek.

A FB-t nem társ-, vagy barátkeresőként használom, nem mintha nagy aktivitás mutatnék ott.

Viszont tényleg érdemes lenne ezt abbahagyni és más módszert választani, mert könnyen meglehet, hogy előbb, vagy utóbb az egyik, általad felkeresett lánynál betelik a pohár, és keményen megmondja, valamelyest jogosan, a magáét.

2023. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Thunderfairy ***** válasza:
Használj társkereső oldalt.
2023. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!