Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok az emberek, akik...

Kik azok az emberek, akik néha félórán-órán át ülnek a Flórián üzletközpontban a Rossmann előtt?

Figyelt kérdés
Nem tűnnek hajléktalannak, nem beszélgetnek senkivel és senkit nem zavarnak. Nincs annyira meleg, hogy akinek gond a fűtés, ott melegedjék. Engem se zavarnak, csak nem értem, kik ők. Átlagosan öltözöttek, semmi gond nincs velük, csak nem értem. Én is nyugger vagyok, tehát nem generációs kérdés. Föltételezem, ez megvan más üzletközpontban is, ahova nem járok.

#üzletközpontban ücsörgő emberek
2023. máj. 18. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1.

Elfáradtak, vagy

2. Az asszony vásárol valahol, s nincs kedvük követni.

2023. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy városi legenda amúgy. Én a Westendben is szoktam látni egy brancsukat. Békések, ahogy írtad, viszonylag jól öltözöttek, és látszólag nincs közük egymáshoz, de aki jobban figyel, tudja, hogy egymáshoz tartoznak. Mindig együtt jelennek meg... Jó lenne már tényleg a végére járni ennek.
2023. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hátul van egy Bubbles mosoda. Lehet, várnak, hogy kimosódjon/megszáradjon a cuccuk. Az elég zsúfolt szokott lenni és nem mindig van hely leülni.
2023. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

2

Rendszeresen járok a Flóriánban, erősen kétlem, hogy valami titkos társaság lenne.

2023. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem figyeltem fel rájuk, de ma eskü megnézem tényleg ott vannak - e :D
2023. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Én gyűjtöm az ilyen jelenségekről a beszámolókat. Akinek van ideje és tapasztalt valamit erről a csoportról, kérem írjon privátban. Hetek óta a nyomukban vagyok.
2023. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Jó beteg emberek vannak... Hetek óta nyomoz bámészkodó emberek után, tényleg ennyire nincs mit csinálni?
2023. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Titkosügynökök.
2023. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Jó lenne tényleg a végére járni ennek...
2023. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Meg kéne beszélni ezt a dolgot. Aztán további rejtélyes jelenségeknek is utánajárhatnánk.
2023. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!