Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kik azok az emberek, akik...

Kik azok az emberek, akik néha félórán-órán át ülnek a Flórián üzletközpontban a Rossmann előtt?

Figyelt kérdés
Nem tűnnek hajléktalannak, nem beszélgetnek senkivel és senkit nem zavarnak. Nincs annyira meleg, hogy akinek gond a fűtés, ott melegedjék. Engem se zavarnak, csak nem értem, kik ők. Átlagosan öltözöttek, semmi gond nincs velük, csak nem értem. Én is nyugger vagyok, tehát nem generációs kérdés. Föltételezem, ez megvan más üzletközpontban is, ahova nem járok.

#üzletközpontban ücsörgő emberek
2023. máj. 18. 13:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Semmifele normalis park nincs arra, ahol lehet ulni, talalkozot megbeszelni. Pl varnak. Pl nem tobbet, mint 30 percet.
2023. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Várják a tömegközlekedési járműveket. Hétvégén jár arra platós teherautó is, amelynek utasai az ünnepi menetrendben hívők csontvázait gyűjti össze.
2023. máj. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jutottatok valamire?
2023. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos... nem kellett volna, nagyon belemenni.
2023. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért, mi lett a story vége?
2023. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!