Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utalom az eletemet, mindenki...

Utalom az eletemet, mindenki utal engem, mindenki csak a rosszat lassa/keresi bennem mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Ne ad fel a reményt
2023. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Hány éves vagy?
2023. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Látja******
2023. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Az emberek ilyenek, rosszindulatúak. Sajnos tűrni kell vagy környezetet váltani mielőbb.
2023. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, kezdj új életet.
2023. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: keress olyan embereket, akik nem utálnak, akikkel jól érzed magad.
2023. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az emberek sajnos mivel ösztönlények ezért külsőre ítélnek. Lehet van egy-két olyan vonásod amiből rosszaságot sejtenek és emiatt beskatulyáznak és ezt nagyon nehéz felülírni.

Én is ezt tapasztaltam. Megkaptam, hogy olyan sumák a fizimiskám emiatt általában rosszat feltételeztek rólam annak ellenére, hogy őszinte és csendes voltam.

Tudom, könnyű mondani, hogy keress normális embereket akik nem külsőre ítélnek, de a kérdés az, hogy hol vannak ezek az emberek mert sokan egy emberöltő alatt sem találják meg őket…mint pld én.

2023. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésképp ne foglalkozz más emberek véleményével.
2023. máj. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

8


Ezt hogyan teszed meg? Keresztbe tesznek, akadályoznak, aláásnak neked. Hogyan tudsz te nem foglalkozni a véleményükkel ha fizikailag érzed a hatását?

2023. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!