Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek mennyire kínos...

Szerintetek mennyire kínos dolog az hogy, 19 évesen még nem volt egy barátnőm se?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról mi a véleményetek hogy, valakinek 19 éves és még nem volt barátnője?

Eleinte még mikor fiatalabb voltam (15 éves kb.) akkor azt gondoltam majd még kicsit érnem kell hozzá, de 18 éves koromig biztosan lesz. Mivel felteszem ezt a kérdést, hát nagyon nem így lett. És nem azzal van a probléma hogy, meg merem e szólítani, vagy hogy miről beszélgessek vele.


Nagyon elszégyellem magamat ezért, és ahogy telik az idő, egyre jobban érzem úgy hogy talán sosem lesz senkim. A baj pedig az hogy, ezt kezdem elfogadni. Szüleim, a rokonok és a barátok/ismerősök folyton kérdezik hogy mikor lesz már barátnőm.

Nem tudom elmondani milyen ciki volt az mikor, egy pár ismerősömmel elmentünk moziba és mindenki a barátnőjével jött, kivéve én. Sokat járok el szórakozóhelyekre de valahogy ott sem tud összejönni. Több lánynál is próbálkoztam, volt már randi de nem lett belőle semmi. Volt akivel úgy tűnt összejöhet, de végül jövőhéten egy másik csávóval randizott. Valahogy senki sem akart/akar velem kapcsolatot. Egyre többen kezdenek "furcsán" nézni rám (esetenként incelnek hívnak, gúnyolódnak) a párkapcsolat hiánya miatt.

Annyira gáznak találom hogy, vannak olyanok akik nálamnál fiatalabbak és már legalább 2 kapcsolata (vagy egy éjszakás kalandja) volt, nekem meg még semmi az ég világon nem jött össze. De természetesen megértem azt hogy, a sírás, kesergés és a kifogások helyett tennem kell valamit. Már azon is gondolkodtam hogy, felkeresek egy pszichológust mert biztosan nálam van a probléma.


Magas vagyok (193cm), a testtömegem pedig 95kg. Rendszeresen sportolok. Figyelek magamra. Mindig igényesen, normálisan öltözködöm ("Old Money" az én stílusom inkább), figyelek az apróságokra, tartásomra és mindig ápolt vagyok.


Kérlek benneteket hogy normális (segítő) választ adjatok, valamint életkort és nemet is írjatok.



2023. jan. 31. 13:37
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Tudod, az a baj ezzel a világgal, hogy olyan elvárásokat támastz midnenki féle, amik nem normálisak. Például minden reklámban szép nők vannak, izmos pasik, és aki nem úgy néz ki, ettől érezheti rosszul magát.

Nincs azzal semmi baj, hogy nem volt még barátnőd, ne izgulj, én idősebb vagyok, és normális kapcsolatom még nekem sem volt, tudnék róla mesélni, hogy miért.

Mindenképp adnék egy olyan tanácsot, hogy szard loe, hogy mit mondanak körülötted, ne érdekeljen. Ha megkérdezik, hogy van-e barátnőd, akkor nyugondtan mondd, hogy még nincs, vagy told el poénosra, hogy épp elment egy expedícióra a Marsra.

A másik, ami nagyon fontos, hogy látszik rajtad, ha görcsölsz. Érezhető, ha görcsösen szeretnél barátnőt. Nincs semmi baj azzal, hogy nincs, légy laza, majd jönni fog egy lány, akivel kölcsönös a szimpátia, és összejöttök, de nem szabad rástresszelni, mert azzal könnyen el lehet bukni.

Nyugi, van még időd. Hidd el nekem, hogy semmivel nem vagy lemaradva azokhoz képest, akik már a 10. barátnőjükkel vannak.

2023. jan. 31. 13:51
 2/23 anonim válasza:
én 20 vagyok és undorodnak tőlem a nők, már beletörődtem. keress valami hobbit
2023. jan. 31. 13:53
 3/23 anonim válasza:

Sokat számít a kisugárzás - a te korodban főleg! Ha túlságosan csendes vagy, nehezen tudsz a randikon kommunikálni a lányokkal, akkor az nagyon megnehezíti a párkapcsolat "teremtését"! Az is rossz, ha nincs önbizalmad! A magas, erős testalkatú lányokat imádják a lányok! Te ezt az adottságodat nagyon jól ki tudnád használni!

Ne vedd görcsösre! Járj el ugyanúgy bulizni, szórakozni, nyáron strandolni! Hidd el, el fog jönni a te időd, amikor nem számítasz rá!

2023. jan. 31. 14:09
 4/23 A kérdező kommentje:

2. válaszoló! hobbit már kerestem. 5 éve edzem.

3. válaszoló! Sok lány pont emiatt mond nemet mert szerintük rettenetes a kisugárázásom és nem illünk össze.

2023. jan. 31. 14:23
 5/23 anonim válasza:

" 5 éve edzem."


gondolom csak azért csinálod hogy bejöjj a lányoknak xd

2023. jan. 31. 14:35
 6/23 A kérdező kommentje:
5. válaszoló! így sem jön be...
2023. jan. 31. 14:40
 7/23 anonim válasza:
Mi másért fárasztanád ki magad xd
2023. jan. 31. 14:43
 8/23 A kérdező kommentje:
Talán mert van célom...
2023. jan. 31. 14:48
 9/23 anonim válasza:
Nem vagy még elkésve, valakinek még 30 évesen se volt kapcsolata. Persze tudom, te nem akarod addig elhúzni a dolgot, de hogy meglegyen a probléma oka, lehet valóban fel kell keresned egy segítő beszélgetéssel foglalkozó embert. Vagy írhatsz akár nekem is, pár évvel idősebb vagyok, de vannak tapasztalataim, most viszont nekem sincs senkim egy ideje, és ugyanazt érzem, mint te:D Szóval tudom, hogy nem egyszerű, de azért nem lehetetlen. Kell egy egészséged önbizalom, de nem a túlzásba esős kategória. Meg ha azt mondod, hogy a kisugárzásoddal lehetnek gondok, akkor azon gondolkodj, hogy azon hogyan lehetne változtatni.
2023. jan. 31. 15:12
 10/23 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, van még 20-25 éved sokat csajozni.
2023. jan. 31. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!