Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy 20-as, 30-as nő csókolo...

Ha egy 20-as, 30-as nő csókolommal köszön egy 40-es vagy 50-es nőnek, akkor mi a célja ezzel? Megalázni a kora miatt? Vagy saját magát próbálja 5 éves kislánynak eladni?

Figyelt kérdés

/Bár az 5 éves meg jónapottal köszönt./

Vagy egyszerűen csak ki akarja élvezni, hogy fiatalabb valakinél?

És az ugyanolyan korú férfinak miért nem köszön csókolommal?



2023. máj. 23. 17:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%
Vagy, egyszrűen csak illedelmes akar lenni, csak nem találja a megfelelő formát. Ez gondolom, eszedbe se jutott. Rosszindulatból ötös.
2023. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
93%
És most, 10-20 év elteltével jut eszedbe ezen duzzogni?:)
2023. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
79%
Nálam pl. megmaradt, hogy egyes volt általános és középiskolás tanárnőimnek csókolommal köszönök, most 32 éves vagyok..és? Ebből még senki nem csinált nagyügyet. Mindenki másnak jó napottal köszönök.
2023. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21%

A csokolom udvariassagi formula.

A koszono lany nincsxtisztaban a csokolom es jo napot koszonesek pontos hasznalataval. Nem tanitottak meg a szulei.


Tanulatlansagbol koszont igy,nem azert,h lealazzon.


Mindenki oregszik. Vki elfogadja ,vki meg fube faba belekot……

2023. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
Keseru szatyor, a nemzedekunk boven csokolommal koszont felnotteknek, idosebbeknek. Talan kevesebb, mint husz, nem szokta meg a munkahelyi magazast. Tenyleg egy idos nonek lat, es az o nevelteteseben csokolom es tegezes vissza a formula. Lazits, oregedj meltosaggal.
2023. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
59%
Nem szokta meg meg, hogy ot lemagazzak, ez is egy sokk. Nem minden tanar magaz, ha csendorpertu a divat a kozepiskolaban, nem all ra a szaja, hogy felnottesen mondja.
2023. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
84%

#22

Á..dehogy, ő szerintem folyamatosan emésztette magát ezen, csak most már eljutott arra a szintre is, hogy ország-világ előtt hisztizzen ennyi évesen..ami szerintem elég ciki és gáz.

2023. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%
Én negyven se vagyok,mégis köszönnek nekem csókolommal.Nem mindegy,hogy köszön,ha köszön?Udvarias volt,ennyi.Akkor most mindenkit lealáznak,akinek igy köszönnek a húsz évvel fiatalabbak?
2023. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

Semmi. Fogyatékos.

Én most levelezőre járok, 40+osok a csoporttársaim. Az oktatót, aki kb 30 és 20nak néz ki, néninek hívják. Csókolomozzák.

Érted... A gyerekük lehetne az oktató.

Ráadásul egyetemen, ahova elvileg értelmes emberek járnak.


Sajnos sokan megragadtak az ovis szinten, és azt hiszik hogy a csókolomozas, nénizés, bácsizás, teccccikezés az normális magázódás, köszönés. Azt hiszik illemrudóan viselkednek.

2023. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Tényleg fura, nekem mindig az 50+-os férfiak köszönnek kezit csókolommal, nem gondolnám, hogy öreg nőknek járna, simán csak nőknek - ezért kicsit fura, mikor egy másik nő szájából hallod, ezt aláírom.


De én pl. mindenkit magázok, a 16 éves, hozzám képest még gyereket is. Munkahelyi ártalom.

2023. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!