Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eltudtad érni vagy elfogod...

Eltudtad érni vagy elfogod érni, amit szerettél volna elérni az életben?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 13:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egy nagy ugrást élek meg, szóval a felé vezető utat jónak mondanám. Hogy elértem-e, az viszont még túlzás, csak haladok felé. A végén pedig hogy ez sikerül-e, fogalmam sincs, de próbálok úgy hozzáállni, hogy a tőlem telhetőt megteszem, és majd "valami lesz".
2023. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

El tudtad érni. El fogod érni. Így írjuk.

Egyébként nem tudtam elérni és már nem is fogom.

2023. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 tudom, csak elrontottam
2023. máj. 28. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam elérni. Miért? Mert bár volt tervem, célom, de a sors mást jelölt ki nekem. De elvoltam azzal is, boldogultam. Most újabb céljaim vannak, remélem ez sikerülni fog, mert nagy bátorság kellett, hogy újra nulláról mindent elkezdtek 45 évesen.

45/N

2023. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kitana. ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen konkrét végcélom, mindig valami más van, van amit elértem, van amit nem mert félúton meguntam. Ami állandó, az annyi, hogy jól érezzem magamat és nekiálljak annak, amit épp kitalálok, aztán majd alakul onnantól.
2023. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szorongás és félelem(önbizalomhiány) miatt nem értem el,amit szerettem volna,és szerintem már nem is fogom.Plusz egy csomó dolog még lehetett volna jó közben,de olyan emberre hallgattam,akire nem kellett volna.


27/N

2023. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már az 50-hez közelítek és bátran kijelenthetem, hogy nem.

Gyerek, fiatalkori álmaimból, vágyaimból tulajdonképpen semmit nem tudtam megvalósítani, egy két apróságon kívűl.

Azt szokták mondani, ember tervez, isten végez.

2023. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reményeim szerint sikerül elérni azt, amire most a leginkább vágyom, és (ha minden tényleg szuperül megy) az egyben remek kihatással lesz a jövőmre, karrier és személyiség terén is. Kis túlzással karnyújtásnyira van az egész (és mégsem elég közel), de kegyetlen sokat jelentene, ha minden flottul menne.

Más célom, vágyam jelenleg nincs, legalábbis nagyobb volumenű, a diplomától eltekintve. A záróvizsgám jövő ilyenkor lenne, de addig még bőven van dolog.

22/L

2023. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!