Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban a kamaszkornak "Kéne"...

Valóban a kamaszkornak "Kéne" a legszebbnek lennie?

Figyelt kérdés
Nekem szörnyű volt, pláne mentális egészség terén. Most huszonévesen sokkal jobban érzem magam, kezd visszatérni az életkedvem. Nincs toxikus közeg, elkezdtem németűl tanulni és belekezdtem a testépítésbe, leszoktam a nyugtatóról és albérlete költöztem messze a szülővárosomtól. Már csak egy jobban fizetős állást kéne találjak. Nem mondom hogy teljesen jól érzem magam, de mérföldekkel jobban. 23/f
2023. máj. 30. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem okvetlen.

Annak a legszebb, aki akkor szerelmes és viszonozzák az érzéseit. Akinek sok barátja, társas kapcsolata van és remek bulikon vagy világmegváltó beszélgetéseken tud részt venni.


De van egy csomó ember, aki akkor csak visszautasítást kap a másik nemtől. Nincsenek barátai, netán gúnyolják is az iskolában. Neki biztos nem lesz ez szép korszak az életében.

2023. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jah, hát nekem sem viszonozták még az érzéseimet soha sem. Egy ideje meg nemigen vannak érzéseim szóval jah.
2023. máj. 30. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bőven 19-25 között volt a legjobb, akkor nyíltam ki és lettem önálló, felnőtt csaj. Kamaszként rövid hajam volt, vékony voltam és még 17 évesen is kb 14-nek nézték. Ez valahol a 18.szulinapom körül hirtelen megváltozott és azt vettem észre, hogy bárkit megkaphatok. Onnantól a stílusom, a frizuram, a ruháim és a személyiségem is hatalmasat változott.
2023. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Remek, én jó ha 20-nak kinézek.
2023. máj. 30. 23:16
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a 25-30 közötti időszak eddig a legjobb. Borzasztóan néztem ki az elmúlt 10 évben. Nem találtam önmagam, nem volt ízlésem és nem is vigyáztam magamra. Így is korai húszasnak néznek, csak már nem annak a tányérfejű ragyás fajtának, hanem a cukinak.
2023. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
K.urvára nem :D Életem legrosszabb időszaka volt 12-18 éves korom között. Azon csodálkozom, hogy nem öltem meg magam, amit amúgy terveztem.
2023. máj. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a 20-as évek sokkal jobbak, mint tininek lenni. Én nem szerettem azt a kort, mert a korombeli fiúk óvodás szintdn voltak, de még a lányok egy része is. Huszonéves viszont maradnék örökre. Jó érzés, hogy már komolyabban vesznek, de azért nincsenek még nagy elvàrások felém. Élvezem az életet, tartalmasan töltöm a szabadidőm, mert van màr jövedelmem.
2023. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
A tini éveim voltak a legrosszabbak. 20 után kicsit jobb lett.
2023. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
38%
Szerintem pont az a legrosszabb.
2023. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!