Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ilyen vagyok?

Normális, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Diákmunkasként dolgozom egyetem mellett. Gyakran megfigyeltem magamon, hogy 5-6 óra után műszak végére már nem működik úgy a figyelmem. 40-50 feladatot megcsinálok jól. És több óra elteltével mindig történik valami figyelmetlenség, ami nem annyira gáz, mert később ki tudják javítani. De minden műszak alatt megfigyelem magamon, hogy több órányi maximális figyelem után valamit tuti hibázni fogok

2023. jún. 8. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ez természetes
2023. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ADHD-vak küzdök
2023. jún. 8. 19:23
 3/5 A kérdező kommentje:
*val
2023. jún. 8. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Aki nem adhd-s, az is rosszabbul teljesít munka második felében, mint az elején, mert fárad az ember. Nem atomfizika ez.
2023. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kitana. ***** válasza:
64%

ADHD-val pláne normális. Nálam pont melóban nem jön ki soha a figyelemzavar, mert annyira érdekel mindig, amit csinálok, hogy minél jobb legyen, de cserébe a magánéletben kijön triplán.

Ha nem érdekel annyira a meló, csak kell egy kis pénz, akkor természetes, hogy nem tudsz figyelni.

2023. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!