Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme létezni úgy, ha...

Van értelme létezni úgy, ha valaki teljesen ki lett rekesztve a világból, sehol se látják szívesen, egyhangúan, üresen és teljesen magányosan telnek a napjai?

Figyelt kérdés

És még egy megyeszékhely belvárosában is kikezdték az emberek, hülyét csinálnak belőle ha ott van meg röhögnek rajta. Falujában már teljesen tönkretették és agyon alázták, kiutálták.


Van így értelme létezni?


2023. jún. 17. 02:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne már, egy falut még értek, az elég nyomorult tud lenni, de egy megyeszékhelyen? Ahol azt se tudod, ki lakik a szomszédban? Ott valami baj van a toronyban, irány egy szakember.
2023. jún. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem a következőt érdemes tenni:

Betervezel egy napot, elmész valami "nagyon távoli" városba, ahol garantáltan senki se ismer. Előzetesen kinézed, hogy milyen nevezetességeket szeretnél felkeresni, sokat sétálsz az utcán az adott helyen és figyeled magad.

Ha az adott helyen is röhögnek/gúnyolódnak rajtad, akkor mielőbb keress fel pszichológust.

Az jutott még eszembe, hogy nem öltözöl -e furán, vagy nincs -e bármi olyan, amivel negatív módon hívod fel magadra a figyelmet.

2023. jún. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt teheti, hogy kialakít magának egy hatáért, és kifejezi, hogy ennyit enged magának, a környezetének meg.
2023. jún. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy üldözési mániád van és beképzeled hogy mindenki téged bánt, mindenki veled foglalkozik. Aztán ha mégis bejön a számításod, akkor önigazolásként mondhatod, hogy: "Na ugye megmondtam!"
2023. jún. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: van olyan családtag, vagy ismerős, akivel tudsz ezekről beszélni? Ők miképpen látják ezt?
2023. jún. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Az èlet èrtelme te vagy nem pedig a külvilág. Minek tartod magad ? A saját magad istenènek vagy a külvilág rabszolgàjànak?
2023. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme létezni. Én is gyűlölök élni mert hogy pszihoksi beteg vagyok idegesítenek az emberek szokásai és nincs aki megfogjon astilusavafyvslami hogy barátnőm legyen.
2023. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!