Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van úgy értelme az életnek,...

Van úgy értelme az életnek, ha magányosan éli le az ember, ha nem kell senkinek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Persze
2018. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a dilemma nálam is. Bár ha gazdag lennék, akkor még valahogy csak kiheverném, de így tényleg tök reménytelennek érzem...
2018. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Simán, hidd csak el. ;-]


Egy 31 éves szűz férfi.

2018. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs..
2018. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nincs. max ha gazdag lennek az rajtam is segitene. de igy tenyleg nincs.
2018. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tudnám egyedül leélni az egész életemet... Remélhetőleg nem is kell majd. Még nagyon fiatal vagyok, így bízom benne, hogy meglelem a társam.
2018. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
8%
Én már csak erre vágyom, egyedül lenni. Rájöttem hogy minden ember érdek ember, nincsen igazi barátság és semmi értelme másokkal foglalkozni, hogy meg kelljen felelni mindig. Ez nem jó, az nem jó, ki akarja ezt hallgatni? Ha elrontok valamit, hát elrontom, nem omlik össze a világ, én nyugodtan kezelem, nincs szükségem valakire, aki aztán majd elefántot csinál belőle és a végén rástresszelek. Az emberek úgy sem hűségesek, csak addig vannak velem amíg nem találnak jobbat, aztán mennek más után. Köszönöm nem, nekem nincs szükségem arra hogy mégegyszer összetörjenek lelkileg. :)
2018. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nekem például az töri össze a lelkemet, hogy 26 évesen még mindig egyedül kell lennem. Miről szól az egyedüllét? Hogy az embert visszautasítják, elutasítják. A pszichológiában köztudott, hogy az elutasítást a legnehezebb feldolgozni, elfogadni. Nincs attól nehezebb, mint szembenézni az elutasítással. Hosszútávon felőrli a belsőmet, szó szerint felzabálja azt. Kezdek megkeseredni, régóta depressziós vagyok már, és hiába tudok elutazni ide-oda, ha nincs senki, akivel megoszthatnám ezeket az élményeket, ha nincs senki, akivel közös élményeket élhetek át.
2018. szept. 27. 19:31
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
kell egy csaj hogy fenntarthasd az emberi fajt? kb 7,5 milliárdan vagyunk, nem értem minek tovább szaporodni.
2018. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csak a szaporodás miatt van valakinek társa. Sőt, valakik nem is akarnak gyermeket, mégis együtt vannak. Ez többről szól, mint a szaporodás. Kell egy személy az életünkbe, akire számíthatunk, aki támogat minket, szeret minket, akihez oda tudunk bújni, akinek bókolhatunk, akit szerezhetünk, akinek tudunk kedveskedni, együtt nevetni, sírni, stb. Erről szól sokkal inkább az egész.
2018. szept. 27. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!