Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme magányosan és...

Van értelme magányosan és boldogtalanul élni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy magányos?
2021. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Van értelme magányosan és boldogan élni? Magányos vagyok, de az életem minden más területén életvidám és szenvedélyes. A kapcsolatok nem érdekelnek, de hiányzik hogy nincs kihez odabújnom. Van értelme így élnem, vagy ugorjak le a hídról? Emberek miatt nincs kedvem szomorkodni
2021. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Miért választottad a magányt és a boldogtalanságot, kérdező?
2021. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Nincs:(
2021. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Van. Egy férfi ne a boldogságot keresse, hanem az igazságot. A boldogság nem lehet az utam célja, legfeljebb néhány részlete. A hegymászó sem szép tájakat akar látni, hanem önmagát legyőzni.
2021. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha már megkaptad az életed akkor használd ki hogy van. Én is minden nap elgondolkozok azon, hogy érdemes e élnem, novemberben meghalt anyukám, azóta tök egyedül vagyok, barátaim se vannak a környéken csak az ország másik felén, de nem adom fel! te se tedd!
2021. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nincs.
2021. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számomra magányosan van értelme, boldogtalanul viszont nincsen. Egyébként a magány és a boldogtalanság is megszűnhet, vagy enyhülhet egyszer, tehát nem szabad feladnunk soha!
2021. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ha az önmegvalósítás nem jött be, ott van még az, hogy azért élj, hogy másokat segíts - más nem nagyon jut eszembe, hogy miért van 'értelme' élni...


A 'boldogság' amúgy meg trükkös dolog - az én tapasztalatom, hogy gyakran sokkal inkább attól függ, hogy mi van az ember fejében, mintsem attól, hogy milye nincs...


Írd meg esetleg a szívfájdalmad, hátha akad itt olyan, akik akar is meg tud is rá valami bölcset mondani. Írhatsz privit is ha akarsz, én nem szoktam olvasgatni az új bejegyzéseket.

2021. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
51%
AZ életnek mindig van értelme. Mivel mindig minden változik, ezek az állapotok is nagyon nagy eséllyel változni fognak.
2021. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!