Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szánalmas...

Szerintetek nem szánalmas dolog hogy Rácz Géza szól be Dancsó Petinek ?

Figyelt kérdés
Így csak még jobban vicc tárgya lesz amit be mutat a rövid videójában meg nem komolyan vehető nevetséges.
2023. jún. 22. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ki ki? Ezek valami új vírus nevek?
2023. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Csak irigykedsz, mert a csajok odavannak Gézuért.
2023. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es válaszodból látszik, hogy szellemileg hol tartasz. Nem csoda , hogy ezeket ismered.
2023. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem kell hivatalból tudni mindenkinek, hogy kik ők.

Dancsót már a filmkritikái óta követem, de ha ő nem foglalkozik Rácz Gézával, nekem sem lenne fogalmam se róla, hogy ki ő.

Viszont mivel nem láttam a szóban forgó rövid videót, így megvárom amíg D. P. (feltéve ha) válaszol rá.

2023. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az egyes válaszolóhoz.Fogalmam sincs kik ezek...
2023. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
“Gyí Gézju”
2023. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit szólt be?
2023. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]

Itt elmondja.

2023. jún. 22. 17:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az mindig a szánalmas kategória volt, amikor híres/felkapott emberek, celebek nyíltan, a médiában kezdenek sárdobálásba, egymás savazásába (akkor is, ha megrendezett dologról van szó). Ez a szituáció sem különb, de mindkét fél jól jár; nagyobb nézettséget szednek össze még egy darabig, jön pár új követő, valószínűleg cikkek, egyéb videók születnek erről és mellé több komment, több interakció. Nem pozitív dolgok miatt kerültek reflektorfénybe, de nem hinném, hogy túlzottan bánnák ezt most.

A dolog viszont bejött: a kis konfliktus kapásból kérdés lett itt, beszélünk róla, és ha nem is közülünk, a válaszadókra értve, valakik biztos lelkesen követik majd az eseményeket, tartalmat, amit ők ketten (ezzel kapcsolatban) gyártanak.


Sajnálom, hogy ilyen dolgokra, ilyen "influenszerekre/celebekre" van kereslet. (csak Dancsót ismertem, még a Videómániás, filmkritikás időszakából; a stílusváltása után követtem ki/iratkoztam le róla mindenhonnan)

2023. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, köszi, egész idáig azt hittem, hogy a Rácz Géza az a séf.
2023. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!