Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elsírni magam mások előtt...

Elsírni magam mások előtt szánalmas dolog?

Figyelt kérdés
Még a családom előtt is kínosnak érzem.
2017. dec. 27. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem, én inkább becsülöm az ilyen embereket!


22/F

2017. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. dec. 27. 23:53
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem szánalmas, de sajna nagyon meg kell válogatni, hogy az ember kik előtt mutatkozik gyengének.
2017. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért? Mert herótom van az ilyen álkemény emberektől, akik minden helyzetben teszik az agyukat.
2017. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Több hozzád hasonló ember kellene
2017. dec. 28. 00:12
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán szokott érdekelni. Gondoljanak amit akarnak. Egyszer sírtam a metrón, és kaptam egy cetlit azzal a felírattal hogy ne sírj, az árt a szépségednek. Azóta is mindig nálam van. A családom előtt viszont nem sírok mert amikor a bátyám meghalt azt mondták hogy legyek erős. Igaz hogy lassan öt éve volt de ez bennem maradt
2017. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Aki fájdalmában sír, az sajnálatra méltó, nem szánalomra az én szememben.

Aki örömében sír, az irigylésre méltó és boldogság ilyet látnom.

2017. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas. Mindenki szokott sírni. A sírás ugyanannyira természetes érzelemkifejezési módszer, mint a nevetés. Azt sem szégyelljük mások előtt, akkor a sírást miért kéne?
2017. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Komolyan ez kínosnak érzed? Inkább az a szégyen, hogy kínosnak érzed. Az érzelmek kifejezése és kimutatása nagyon nem divat, befelé fordulunk, hidegek és merevek vagyunk érzelmileg. Szomorú...
2017. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, kínosnak érzem, mert mindenki lenézett, mikor ilyen történt vagy szánakozó szemmel nézett rám. Annál még az is jobb lett volna, ha átnéznek rajtam
2017. dec. 28. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!