Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vicces sztorik bármilyen témában?

Vicces sztorik bármilyen témában?

Figyelt kérdés
Én gyerekkoromtól kezdve mindennap busszal mentem suliba. Egyszer amikor még kicsi voltam akkora volt a tömeg szokásosan a buszon, hogy csak a sofőr mellett tudtam nyomorogni. A sofőrtől egy kiskapu féle dolog választott csak el, semmi üveg vagy ilyesmi és én abba kapaszkodtam, mert máshol nem tudtam. Mondta a sofőr csávó (akinek amúgy elég hosszú cofja volt, ilyen rocker stílusú) ne nagyon fogdossam, mert könnyen kinyitódik magától is. Ekkor ahogy mondta egy erősebb kanyar jött és kilökve az ajtót beugrottam az ölébe, majd romatikus 5 másodperces szemezés után visszamentem a helyemre és kínosan nem néztem felé utána. Ő meg csak némán, de annál dühösebben pillantgatott rám út közben. Szerencsémre még egy jó ideig ott kellett állnom mellette az incidens után..

2023. jún. 29. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
ebben mi a vicces? szerintem inkább kínos
2023. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se találom viccesnek, ilyen gagyi rajzfilmes poén inkább.
2023. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült átugranod az ajtón?
2023. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Jövőben nem gondolkoztál abban hogy kaszkadőr légy? 😃


WC-re mentünk,nyitva volt mind két ajtó, láttuk Jürgent ki jönni a wc-ből így gondoltuk az a férfi wc.

Majd elvégeztük a dolgunkat, mikor ki léptünk a budiról a mosdónal két szimpatikus nővel találtuk szembe magunkat, jót nevettünk az egészen mert a szimpatikus frau éppen azt mondta most akart be menni oda ahonnan én ki jöttem.

Így utólag vicces volt az is hogy rossz volt a zár is a wc-n, így simán be nyithatott volna hozzám is meg a szomszédba is.

Jürgennel pont össze futottunk, aztán meg is lett tőle kérdezte hogy ő a női WC-be szokott járni? Azt mondta a férfi vállalhatatlan volt így kénytelen volt abba menni.

2023. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Oké-oké, de ki az a Jürgen?
2023. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy német bácsi 😁
2023. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
és ki az a Frau?
2023. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Jelentése nő.
2023. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!