Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nap maximum hány üzenetet...

Egy nap maximum hány üzenetet normális küldeni egy nem túl közeli ismerősnek, ami még nem idegesítő és tolakodó?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyet sem. Ha nem ismeros akkor mit akarsz vele?
2023. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismerős csak nem vagyunk szoros kapcsolatban
2023. júl. 2. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
napi 0 , heti max 5
2023. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi neki még belefér. Ezt nyilván embere és helyzete válogatja.
2023. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Most ezt nem értem. Ha akarsz tőle valamit, leírod neki. Ha nem akarsz, akkor meg minek írnál? Nem közeli ismerőst minek zaklatnál napi több üzenettel?
2023. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, van-e mondanivaló. A "Micsi", "Mizu", meg macskás gifek nem számítanak annak. Ha van konkrét ügy, ami miatt írsz neki, akkor annyit, amennyi alatt ezt megbeszélitek. Ha nincs, akkor napi és heti szinten 0, ennél több tolakodó és idegesítő.

Agyf#t is kapnék, ha mindenféle távoli ismerős zaklatna folyamatosan üzenetben a nagy büdös semmivel.

2023. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem közeli ismerősnek fölösleges naponta írni, ha elég jóban vagytok, elég hetente rákérdezni, hogy van.
2023. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én már egy nagyon más generáció vagyok, de ha egy nem közeli ismerős megkérdezi, hogy vagyok, annak úgyis csak azt válaszolom, hogy jól, vagy max.hozzáteszek valami unalmas kiegészítést, pl."Mostanában sok a munka" vagy ilyesmit. Ebből nem lesz jó beszélgetés.

Továbbra is az a véleményem, hogy távoli ismerősöket konkrét ok nélkül nem zaklatunk random üzenetekkel.

2023. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
logikusan annyit, ami ahhoz szükséges, hogy megoldjátok azt a valamit, ami a kapcsolatfelvételt szükségessé tette.
2023. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!