Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telik a nyaratok?

Hogy telik a nyaratok?

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 11:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyfelől izgalommal, mert remélem, felvesznek az egyetemre. Másfelől viszont a mindennapok unalmasak, mivel sajnos családi okok miatt nem tudok nyaralni idén, legfeljebb egynapos kiruccanások férnek bel. De dolgozom, úgyhogy a szabadidőm is kevés.
2023. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Izgulunk, hogy megmaradjon az iskola, ahova járok mert a tanár hiány miatt nehéz. 16/F
2023. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Le se ejt az akibe szerelmes vagyok, igy meg semmi értelme sincs a nyaramnak se.


A esetben: a szerelmemmel lennék, buliznánk a kocsiban is, járnánk éjszakai medencés vendéglátos prtykra is, strandra is, innánk is haverok buli fanta lenne az egész élet egybekötve haverokkal is pl Horvátország, aztán millio grillezések, szalonnasütések, partyk mindenkivel mindenho fogadnánk a vendégeket sütnénk főznénk is nekik, és mennénk mi is vacsorákra haverokkal egymásnál plusz étterem, meg teraszos borozgatások, szóval ahogy éltünk is mindig munka minden mellett is.


B esetben (a reál),meg nem vagyok a szerelmemmel, nem akarok olyanok tarsaságában lenni akik nem tetszenek pl vannak akik nyomuknak lenne velük élet us partyk is de olyan rondák mint a bűn és inkább kihagyom, nincs férfi az életemben, és barinőcikkel meg nem vágyok párnacsatás pizsipartykra meg ilyen sz.rságokra, meg nőcis trécselésekre sem, marad csak a munka meg a háztartás meg az álmok hogy valaha is egyszer fel tudok majd mondani es uj életet kezdeni kulfoldon, ami nem megy pénz nélkul. Álmodozom hogy valaha is lesz tőkém bármire is.

És áramot szerelünk a karbantartoval mert mindig van valami baj a lakással. MINDIG!

Így gyűlölöm is már ezt a sz.r kecót.


Szoval olyan a nyaralásom most hogy még az is kérdés minek születtem meg egyáltalán? Azert hogy dolgozzak meg mosogassak meg szereltessem a csapot villanyt meg a háznak éljek es azt szolgáljam?

És jövőkilátás nélkül mindezt?

Depresszio kerülget

2023. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

3.vagyok Ja es tegnap leültem egy kerti partyba, volt kis 2 szinpad, koncertek, meg amolyan normalis emberek(nem huszonevesknek volt drogos buli rendezve, hanem amolyan városban vmi normális esti lightos zenés party csak)

És a hangtechnikusokkal boronálodtam össze mert merült a telom es kellett az áram:D), és igy jo is volt hogy legalább nem egyedül ülök nő letemre a tömegben, de az a srácnak meg szerintem van vmi autista beütése.


Es ugy mentem haza hogy ez már a kétségbe esés teteje lehet nálam hogy uristen kikkel szóbaállok már jézus.(eleve idegenekkel "utcán", meg olyanokkal akik messziről se tetszenek) Meddig lesüllyedtem már. Ez màr a vég.

3 napos lesz ez a party ma is kimegyek kínomban végső elkeseredésemben.

2023. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy a szerelmed azért le se ejt, mert így fennhordod az orrod? Hát mi az már, hogy te kikkel állsz szóba csak úgy? Az valami privilégium, hogy hozzád lehessen szólni? :D
2023. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*Mert jobb mint azt nézni hogy áram sincs otthon. Már MEGINT csak a baj vár.
2023. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
5.lehet te szóba állsz mindenkivek egy normális nő szerintem nem.
2023. júl. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Pl a karbantartóm egy öreg tata és elhívott hogy menjunk el valahova vannak haverok is minden, szoktak lenni itt ott.szerinted most öreg tatákkal mászkáljak kocsmázni?

Nem hordom fent az orrom de azért vannak határaim mint mindenkinek is van szerintem

2023. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Rosszul.

Itthon vagyok a babámmal, de nagyon elegem van. Nyaralni nem megyünk sehova, én máshova se tudok, maximum a sarki boltig jutok el. A munkahelyem nem vesz vissza majd ha lejár a gyed. A férjem éli szabadon az életét én meg csapdába estem egy kicsi gyerekkel kilátások és tervek nélkül egyedül. Senkim nincs akivel akár csak beszélhetnék.

2023. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#9 na ezért nem kell összenőni a párunkkal és leszarni a barátokat, mert egyedül maradsz. Munkahely pedig lesz majd másik, ne aggódj. Apuka miért nem segít, pontosabban miért nem gondoskodik a gyerekéről? Ugyanannyira az övé is, mint a tiéd.
2023. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!