Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Adsz egy-egy napért egy-egy évet?

Bálvány kérdése:

Adsz egy-egy napért egy-egy évet?

Figyelt kérdés

Érdekesnek találom a középszíntű asztrológia egyik alaptételét, a szekunder direkciót.

Dióhéjban ez arról szól, hogy az élet első napjai megmutatják a hátralévő élet éveinek minőségét.

Egy nap = Egy év alapon. (Tehát a 45. nap tranzitjai vonatkoznak a 45. életévre.)

Fejtsük le az asztro mázat:

Anyuka napról-napra gyönyörködik a pici babájában akinek a 45. napon fáj a hasikája és a tejet sem kívánja.

Felírja tehát a naplóba hogy: Ejj fiam, vigyázz már lehet hogy jó 40 éves korodig szalad neked a szekér, de 45 évesen megfekszik majd 'a hasadat' amiket addig az életben összehoztál!


Pillanat és mindjárt lehet kommentben károgni, hogy ez hülyeség, meghogy a Biblia elítéli az asztrológiát, de az a helyzet hogy az Ószövetség pont hogy alátámasztja:


Ezékiel próféta könyve 4:5 "Én pedig meghatároztam néked az ő vétkök éveit napok száma szerint, háromszázkilenczven napban; eddig viseljed az Izráel házának vétkét."


Mózes 14.34 "Negyven napig tartott, míg kikémleltétek azt a földet: most negyven évig bűnhődjetek a napok száma szerint, egy-egy napért egy-egy esztendőt, hogy megtudjátok, milyen az, amikor én ellenkezem veletek."


Ja, persze ezek csak kiragadott részletek, de nem is a teológia rovatot olvasgatod. Mit gondoltok, mennyire tudatosak ilyen téren a szoptatós anyukák?



#asztrológia #szekunder direkció
2023. jún. 17. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Hülyeség az egész
Terjeszteni kellene a szülészeti osztályokon
21 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
21%

Ha érdekel a véleményem, szerintem egyáltalán nem kellene tejtermékeket, azon belül különösen nyers tejet fogyasztani. Maximum évekig érlelt, kőkemény sajtokat, kvázi fűszerként.

Az ószövetségi idézetekkel nem tudok önmagában mit kezdeni, nem véletlenül áll a Biblia is Új- és Ószövetségből... önmagában ezek a kiragadott részletek számomra értelmezhetetlenek.

Az viszont tök érdekes és menő hogy találtál egy ilyen asztrológiai összefüggést :)

2023. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 vantel ***** válasza:
100%
Nem értem. Ahányadik napon fáj a baba hasa annyi évesen törik meg a karriere?
2023. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 D-Mano ***** válasza:
76%

Érdekes felvetés, ebbe így bele sem gondoltam, amikor erről a módszerről olvastam anno.

A másik: így ki lehetne kémlelni a baba megfigyelésével a halálpontokat is?..

2023. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 hosszúhajú ***** válasza:
78%
én már sokszor sajnáltam hogy annak idején anyám nem vezetett baba naplót - pont emiatt. rettentő érdekes, ismerem a módszert, próbáltam is alkalmazni - autodidakta módon tanultam asztrológiát és vallásos is vagyok, ez a kérdés engem is foglalkoztatott. sokkal jobban felkészülhetne az ember
2023. jún. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%

En 6 hetes koromig szoptam, utana egyik naprol a masikra nem. Ugye 6 het az 42 nap, vagyis 42 evnyi Uranusz felperiodusnak feleltetheto meg.



Nap-Uranusz oppoziciom van, 1 fokon beluli orbisszal, vagyis 42 evesen ledaralja a tr. Uranusz a radix Napomat es Venuszomat az Ikrek 12. hazban, ugy, hogy a 8. haz csucsa a Vizontoben van, a Szaturnusz meg a Skorpioban. Fasza lesz, fasza lesz.....



Ja, es masodlagos progesszio, a direkcio az a masik iranyba megy, a Fold forgasa szerint.



39F incel

2023. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ha én teljes vérátömlesztéssel kezdtem a pályafutásom ott mi a helyzet asztrológiai tudás nélkül?A szimbolikája érdekelne.
2023. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 hosszúhajú ***** válasza:
53%
6. ha azzal debütáltál, akkor azon már valószínűleg túl vagy. feltételezem 16 elmúltál és hogy ez akkor a 16. nap előtt történt. a vér az élet, az energia, de mint autodidakta én ehhez már nem értek. feltételezem napra leszámítva mások segítségére is szorultál és azokban az években biztos valami életenergia, kimerülés... nem tudom de írja meg valaki, engem is érdekel! hány napos korodban történt? és években számolva mi történt veled akkor? jó kis tanulmány lehetnél!
2023. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ha én teljes vérátömlesztéssel kezdtem a pályafutásom ott mi a helyzet asztrológiai tudás nélkül?"



Az asztrologiaban eleg sokfele helyzet lehet, de a Marsot kellene szemugyre venni a kepletben. Csak nem stacioner Marsod van? :)



39F incel

2023. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#6 A szekunder direkció valamiféle lelki megélést, fejlődést mutat. Tehát a megélés évében nem egy hirtelen drámai eseményt kell keresni, hanem egy küzdelmes nehéz évre kell számítani. De fontos lenne itt már az asztrológia tényleges bevonása. Mit mutatnak a képletek? Egyáltalán van pontos születési idő? Zárójelentés mutatja, hogy hányadik napon volt a vérátömlesztés? Esetleg minden csak családi emlékezet?
2023. jún. 19. 09:10
 10/31 anonim ***** válasza:
27%

#7 Megkérdeztem anyumat,mert a születési anyakönyvi évekkel ezelőtt eltűnt,ő azt mondja ahogyan megszülettem 2-3. napon már vittek át a tűzoltó utcába vérátömlesztésre(besárgultam)..nehéz szülés is volt allergiás reakcióként egy gyógyszerre fulladás és leállt a szíve,valaminta 3. gyerek aki megmaradt neki.. 0-ás vércsoportú rh nemtudom mi én viszont nem...de azért érdekes,mert annunaki külső és személyiségbeli jellemvonásokat tükröz (tehát az ítélkezés,önbíráskodás,idegrendszeri problémák,napóleon komplextől kezdve a nárcizmuson át mindent megkaptam és ilyen volt a gyerekkorom 3 éves koromtól csonka családban ahol a stabilitást a bika nagymama jelentette :)..ha már tanulmány..a másik ami az apai vonal ahol nagyszülői ágon másodunokatestvérek házasodtak tehát vérfertőzés..

skorpió anya,

oroszlán apa,

én pedig 1975. november 05-ösként skorpió oroszlán asccal kb. éjfél előtti születéssel de 11 óra van beírva a születésibe..akit esetleg érdekel számolja ki,mert ehhez nem értek.. :)

2023. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!