Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akad ki,minden ismerősöm...

Miért akad ki,minden ismerősöm azon,hogy én nem kedvelem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

32 F vagyok

Nincs gyerekem,nem is akarok.

Sokat tanultam,van egy jó munkám,lakásom és egy kis hétvégi házam.


Lenne hová,de én tudatosan nem akarok gyereket vállalni.

Lehet szörnyű ezt így kimondani,de egyszerűen nem kedvelem a gyerekeket.

Nem szeretem a társaságukat,nem szeretem,ha a közelembe vannak,ha hozzám szólnak,ha kerdeznek tőlem.


Általában mindig igyekszem nagy ívben kerülni az olyan összejöveteleket,ahol családos barátok,ismerősök, kollégák hozzák a gyerekeiket.



2023. júl. 8. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Mert a fajfenntartás ösztöne a legtöbb gondolkodását befolyásolja.
2023. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

A legtöbb férfi így van ezzel, egyébként. A mások gyerekét nehezen viselik el.

De mi lesz, ha lesz egy párkapcsolatod? Vele sem akarsz majd gyereket vállalni? Nem nagyon fogsz ilyen nőt találni, csak ha már van gyereke, akkor meg már inkább a sajátodat neveld, ne egy idegenét.

2023. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én mindig őszinte vagyok a párkapcsolataimban.

Első randin leszögezem,hogy nekem soha nem lesz gyerekem.


Tény,hogy kevesebb nő áll így le velem,de fő az őszinteség.

2023. júl. 8. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát, lehet a stílusoddal van probléma. Én például nem akadok ki rajta, hogy nem szeretnél gyereket. Abszolút a te döntésed. Viszont nem mindegy, hogy hogyan adod elő az ismerőseidnek. Pl úgy, hogy nem találod a gyerekekkel a közös hangot, nem tudod elképzelni, hogy valaki tőled függjön, vagy hogy ezek a kis vernyákoló szarógépek az agyadra mennek. Remélem érzed a különbséget.
2023. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos a középkorban vagyunk társadalmilag ebben a témában, és erősen dolgoznak rajta bizonyos "szervezetek", hogy menjünk is visszafelé... A mai nagyszülő, majdnem nagyszülő korosztály még abban az időben szocializálódott, amikor egy életút volt elképzelhető szinten mindenkinek a fejében. Elvégzed az iskolát, elkezdesz dolgozni és a szülők padlásterébe már gyártod is a pulyákat, aztán kalákában építitek közben a házat a szomszéd utcában. Ennek az ellenkezőjét a többség nem hogy elképzelni, de még felfogni sem igazán tudja. Nem tudsz mit tenni. szolidan, és türelemmel, de határozottan kell képviselni az álláspontodat. Leszerelni azokat, amik ezzel a témával nyomasztanának. De felesleges beleállni vitákba, mert aki akkora suttyó vagy éppen szűklátókörű, hogy ebben a témában leáll vitázni, azt úgy sem tudod meggyőzni. Aki normális az meg elfogadja és kész.
2023. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Én se szeretem a gyerekeket, de van egy sajatom, és őt szeretem. Teljesen más.
2023. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Van egy csomó normális nő hálisten, aki nem akar, és egyre többen vagyunk. Aki emiatt "csúnyán néz" rád, az nem a te hibád. Sokkal jobb, hogy tudod, hogy nem akarsz, mint bevállalod valakivel a nyomás miatt. Amúgy meg inkább azt bánd meg, hogy nem lett, mint azt, hogy lett. Mindenki élje a maga életét, ahogy szeretné, és ne szóljon bele a máséba, a kotnyeles embereket meg el kell kerülni messzire.
2023. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
6, szerencsés vagy, van aki nem szereti meg a sajátját sem.
2023. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Ennek a kérdésnek megint az ég világon semmi értelme.


Honnan tudjuk, honnan ismerjük az ismerőseidet?

Ezt tőlük kérdezd meg!


Már ha nem kamu kérdés megint, mert minden napra jut egy ilyen "32 F" incel.

2023. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

“ Van egy csomó normális nő hálisten, aki nem akar, és egyre többen vagyunk.”


7-es!

Mire föl lenne “normális”?!

Téged is anya szült, nem?


Aki nem akar, annak nem lesz. Magánügy. Jobb is, mint hogyha életre hívna egy gyereket, és az boldogtalanul, szeretetlenül nőne fel, és már eleve sérült lenne a lelke.

2023. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!