Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti párotok nem akad ki, hogy...

Ti párotok nem akad ki, hogy itt kértek tanácsot a gyerekneveléssel kapcsolatban, vagy bármi más miatt?

Figyelt kérdés
Ma kicsit tanácstalan voltam a babámmal kapcsolatban, majd mondtam neki, hogy majd megkérdezem a gyakorin.Erre elkezdte mosolyogva mondani, hogy mindent ott kell megkérdeni idegenektől, akik lehet okoskodnak csak?Tanácsot meg nem is tudnak adni.
2012. nov. 21. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Az "okoskodás" már maga a tanács,aztán úgyis saját belátásod szerint döntesz,csak meghallgatsz pár alternatívát illetve tapasztalatot...ha lehet Vele beszélni érvelj evvel,tehát az igazsággal!:)

De nem állítom,hogy meggyőzhető. Valamiért a Páromnak is az a véleménye,ha itt kérdezek (pedig azt csak vészhelyzetben nagy tanácstalanságomban szoktam,amúgy inkább válaszolok),hogy "idegenekkel beszélem ki a magánéletünket"...vagy valami ilyesmi beszólása volt egyszer.:) Nemtudom hogyan lehetne Őket meggyőzni erről,de ha Valakinek van ötlete,azt Én is szívesen várom!:) Talán (de ez csak egy ötlet) a "megkérdezem interneten az Anyukákat erről" megfogalmazás nem lenne annyira idegen számukra? Talán...

:)

2012. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést is azért tettem fel, mert mikor beszólt, mondtam neki, hogy most már erre is rákérdezek, más férfiak, hogy viszonyulnak ahhoz, ha a párjuk itt kér tanácsot :)
2012. nov. 21. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Na jól van akkor most láthatja,hogy van akivel kezet foghat!!:D
2012. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok okoskodásból lehet jó dolgokat leszűrni.
2012. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki :) minden egyes tanácsot nem kell megfogadni, férfiak!
2012. nov. 21. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én férjem is mindig röhög, hogy már megint itt vagyok...:D
2012. nov. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Gizi!!!! Már megint itt kérsz tanácsot?????

Ereggy ki a konyhába, aszt hozzá be egy sört..........

2012. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ohhóóó! hát persze! az én párom idióták gyülekezetének nevezi az oldalt! (bár én is itt lézengek gyakran! :))

pláne mikor felolvasom neki a hülyébbnél hülyébb kérdéseket! nem érti miért böngészgetek itt,azt meg pláne nem,hogy miért teszem fel itt a kérdéseimet,amikor saját magam is látom, milyen idióták is vannak. viszont, szerintem vannak itt nagyon értelmes emberek is nagyon valós félelmekkel! vannak tapasztaltak,akik objektív válaszokat vagy legalábbis hasznos tanácsokat tudnak adni. szóval nem nagyon érdekel mit szól hozzá :) amíg ő a derp és derpina rajzokon röhögcsél a n_a_p_i_sz_a_r_._hun,addig én gyakorizhatok amennyit csak akarok :D

2012. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk csak be van határolva a dolog napi egy órát gyakorizhatok :) mert a terhességem elején mindent elolvastam és nagyon rágörcsöltem dolgokra.amúgy is hajlamos vagyok.

én már sok jó tanácsot kaptam itt persze vannak idióta emberek de azok általában nem adnak tanácsot.

2012. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
terhességem elején én is sokat olvasgattam itt, voltak jó tanácsok és olyan amitől majdnem falnak mentem.másrészről pedig jót lehet nevetni 1-2 kérdésen ill. válaszon :)
2012. nov. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!