Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le a sok...

Hogyan állítsam le a sok kérdést úgy, hogy ne legyek bunkó?

Figyelt kérdés
Nem szeretem, ha egymás után feltesznek nekem sok kérdést, főleg, ha hiányos ismereteim vannak a témában, vagy a magánéletemről van szó. Egy idő után rosszul kezdem magam érezni. Az elején csak egy beszélgetésnek tűnik, kérdez, válaszolok. Aztán feltűnik nekem, hogy folyamatosan mindenbe belekérdez, én meg már nem tudok mit válaszolni, a "nem tudom" meg gáz, hiszen ő neki konkrét válasz kellene. Csak ha mondom, hogy hagyja abba a faggatást, én vagyok a bunkó.
2023. júl. 11. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Milyen körökben forogsz te?Velem ilyen nem történik...
2023. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem veszed észre mert téged nem idegesít
2023. júl. 11. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, hogy ha nem igen, vagy nem lenne a válaszod és kerek mondatokban beszélgetnél, akkor nem kapnál ennyi kérdést. Valószínűleg érdeklődőek az ismerőseid/barátaid és nem tolakodásnak szánják ezeket a kérdéseket.

Ha meg azok, akkor kérdezz vissza mosolyogva? hogy ezt meg miért akarod tudni, miért kérdezed?

2023. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz mit mondani akkor vissza kell kérdezni.

Miért is fontos ez?

Na erre nem fognak tudni mit mondani, ha valaki simán csak kíváncsiskodik.

Nyilván ha a főnök kérdez valamit a munkával kapcsolatban nem mondhatod ezt, de egy ismerősnek igen.

Próbáld ki ez egy jó módszer.

2023. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kifejtős válaszokat adok, persze a végére elfáradok benne :D
2023. júl. 11. 12:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi majd kipróbálom :)
2023. júl. 11. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdez ennyit? Adatokat gyűjt rólad? Nekem egyik volt kolléganőm volt iyen bunkó. Szerencsére már nem ott dolgozom. Mindenre kíváncsi volt és tovább is adta az infót, teljesen más beállításban. Jobb, ha nem mondasz semmit. Bocs, mennem kell, bocs dolgom van stb.
2023. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondj valamit és kérdezz te is tőle, akkor már arra fog válaszolni.
2023. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen az, amikor kisgyereked van. :-D
2023. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!