Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehet az, hogy sok...

Mitől lehet az, hogy sok emberrel megszakadnak itt a beszélgetések?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja már, hogy egy jó pár emberrel beszélgettem, beszélgetek itt privátban, nagyrészükkel egész sokáig, és teljesen normális üzenetek formájában, de aztán egyszercsak nem írtak többet. Tisztában vagyok vele, hogy ez az oldal a kérdés feltevésről és megválaszolásukról szól elsősorban, csak akkor is érdekes ez.

Ti mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?



2022. nov. 8. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem alakul ki semmi, megunnak vagy csak szimplán változik valami az életükben. Igazából szerintem ez megszokott. (Bár olykor sajnálatos.)
2022. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Én a saját szorongásom miatt nem szoktam visszaírni egy idő után az embereknek itt. Félek, hogy nem tudok semmi érdekeset mondani, nem fogalmazok elég jól, nem írok eleget, amúgyse kíváncsiak rám, csak unalomból beszélnek velem, stb... Illetve mindig csak halogatom, de minden nappal, amivel kitolom, egyre nagyobb szorongást okoz, hogy már mennyi ideje nem írtam vissza.
2022. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, nyilván rengetegszer tapasztaltam ilyesmit, a legtöbb ember is elmondhatja magáról hogy előfordult vele. Korábban ilyenkor mindig magamat kezdtem hibáztatni hogy vajon mi olyat irhattam vagy mivel banthattam meg de mostanra lexarom, ha nem akar már írni, ne írjon
2022. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez az oldal elsősorban nem az ismerkedést, hanem a gyors információszerzést szolgálja (szolgálná?). Én sem szívesen kommunikálok külön privátban, csak akkor, ha tényleg indokolt.
2022. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én senkivel sem szoktam beszélgetni, ha rám ír valaki nagyon max 1x válaszolok (100 privátból 1-re) másodjára már nem szoktam. Minek? Nem társat keresni és nem barátkozni vagyok itt, az ilyesmi csak lefáraszt.
2022. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy vegyesek a véleményeitek ezzel kapcsolatban.
2022. nov. 8. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj..
2022. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!