Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer a pofátla...

Mi a legjobb módszer a pofátlan tarháló kéregetők lerázására?

Figyelt kérdés
Simán ignorálni őket vagy jól kiosztani őket, visszaszólni nekik?
2023. júl. 16. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen helyzetben.

Utcán kéregetők, vagy ismerősök, rokonok?

2023. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
idegen nyelven beszélni (ami nem angol vagy német)
2023. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy NEM!..


Kisebb városban sajnos rendszeresen ugyan azok kéregetnek és hogyha egyszer adsz neki onnantól alapnak tekinti mindig megtalálni téged ha meglát és tarhálni. Kiosztani felesleges.

2023. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Valami meghökkentővel szoktam lerázni őket amire nem tud visszareagálni s addig elmegyek. Meg azt is szoktam mondani hogy én is rohadt éhes vagyok
2023. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1-es jogos a kérdés, én most az utcaiakra gondoltam. Vagyis közülük se mindegyikre. Nincs bajom azokkal, akik a földön ülve kiteszik kis pohárkájukat, aztán várják az adományokat. Némelyik zenél is hozzá. De aki erőszakosan rád mászik, sőt olykor nem érve az elutasítást utánad is megy, na azt legszívesebben felrúgnánk a fr.ncba. Hogy képzeli az ilyen rohadék senkiházi, hogy csak úgy leszólítja az embert ilyen okból?

Azt ne írja senki, hogy adjunk nekik. Aki akar, adjon, én nem. Nagy részük nyugodtan dolgozhatna. De jobban megéri így lopni a napot.

2023. júl. 16. 13:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindennel le lehet oket rázni, a lenyeg, hogy ne allj le veluk vitatkozni, mert ertelmetlen. Tovabb haladas kozben szoktam mondani, hogy "nem tartok magamnal kp-t". Ha fiatal, csak lecsuszott, azt is "hogy en is munkabol elek, menj el dolgozni". Kedvencem amikor a Tesco elott keregetett egy teli szatyor elelmiszerrel, en meg jottem ki a joval kisebb bevasarlasommal, ott mondtam neki, hogy "több van a szatyrodban, mint nekem, miert kene adnom?", nyilvan nem volt valasza rá. Volt olyan is, hogy allatorvostol hazafele megalltam a patikanal, meg ki se szalltam a kocsibol, de mar ott volt... velem a 30 kilos kutyam, ott eleg volt annyi hogy "elmesz magadtol, vagy rad engedjem a kutyat?", visszafele mar elment jo messzire. :D Neha le kell alacsonyodni a szintjukre es agressziven valaszolni, akkor beken hagynak. Mondom ezt fiatal nőként.
2023. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordult olyan, hogy odajött, mondtam, hogy rohanok, késésben vagyok, (tényleg így volt) aztán jött utánam, hogy ő is siet, annyi időm azért biztos van, hogy adjak egy kis aprót. Nagyon idegesítő volt, de csak otthagytam. Egyszer meg az autó nyitott ajtajába támaszkodva okoskodott, hogy biztos tudok adni valamit, aztán rácsaptam a kezére az ajtót. Utána ott ordított a parkolóban barom😂.
2023. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg pár jelelő kifejezést.

A hatás fenomenális, egy kéregető leszólított, én eljátszottam, hogy néma vagyok, elkezdtem jelbeszéddel mutogatni, mire a fickó keresztet vetett magán, és félreállt az utamból. :D azt se tudta, mit reagáljon, parádés volt xd

2023. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sok esetben hiszek a kiosztás szükségességében, de ez pont az a helyzet amikor nemhogy semmi értelme hanem kontraproduktív lenne. Kiosztod és két lehetőség, vagy még neki áll feljebb mert hatalmas önérzet, vagy pedig kiosztod és nem történik semmi mert alapból annyira lent van az önbecsülése hogy nem tud hatni rá.

Szóval határozottan el kell utasítani, nincs, nem tudsz adni, neked sincs, stb. És haladni tovább, nem kell leállni beszélgetni velük, mert arra csak felbátorodnak.

2023. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy nem is értem az ilyeneket

Múltkor a westendben jött oda hozzam egy cigány no hogy ő éhes és faluról jött

Egyszerűen nem értem mi van az ilyen emberek fejeben

2023. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!