Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer a pofátla...

Mi a legjobb módszer a pofátlan tarháló kéregetők lerázására?

Figyelt kérdés
Simán ignorálni őket vagy jól kiosztani őket, visszaszólni nekik?
2023. júl. 16. 12:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Kimondani, hogy "NEM!", vagy kissé morcosan nézni.
2023. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem mondok, levegőnek nézem. Amíg csendben vagy, ő beszél hozzád. Ha annyit mondasz, "nem", az már párbeszéd, még többet fog pofázni.
2023. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen mindig az volt erre a válaszom, hogy "á, nem, köszönöm!", olyan hangsúllyal, mintha ő akart volna nekem adni valamit, amit én utasítok vissza, nem igazán tudtak rá reagálni, mire eljutott az agyukig a mondat, én már messze jártam.

Mostanában meg akkor is benne van a fülhallgató a fülemben, ha nem szól benne semmi, csak azért, hogy úgy tudjak tenni az utcán, mintha nem hallanám, hogy leszólítanak/füttyögnek utánam. De ha véletlenül nincs, akkor is sétálok tovább, a tempón nem változtatva, rezzenéstelen arccal, egy nyomorult szót sem szólva, mintha ott sem lenne az ember. Van, aki igyekszik megtenni velem egy pár lépést, de mivel úgy megyek, mint egy tank, hamar feladják.

2023. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Erről van szó pontosan 14-es! Nyilván látja hogy sietsz, de azért elkísér, utánad megy, akár a te gyorsabb tempóddal is. Vagy mikor beszélgetünk valakivel, odalép és belezavar. Én tényleg nem értem ezt a pofátlanságot.
2023. júl. 17. 07:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Úgy látom megint törölve lett a válaszom.
2023. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Több válasz is törölve lett, ahogy látom. A kérdező az "Erről van szó pontosan 14-es!"-el nyilván nem saját magának akart válaszolni...
2023. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!