Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltatok ma? Hogy telt...

Mit csináltatok ma? Hogy telt a nap?

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pihentem holnap megyek dolgozni. Nagyon meleg van...

Neked hogy telt?

2023. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pihentem. Ki kisértem édesanyámat, elkészítettem holnapra a ruháim, mert munka lesz. Nem rég sportoltam egy kicsit, mentem ~18km-et bringával, de abba kellett hagyni, mert már megettek a bogarak.
2023. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért írtad ki ezt a kérdést? Már annyiszor meg akartam kérdezni, hogy ezek mire jók.
2023. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Csupa negativan

Leszedtem a bejarati aktobol a butorokat mert féltem éjszaka a betorestől, aztán reggeli, es egesznap mostam hajtogattam teregettem mert ilyenkor mire lemos a gép megszárad az ekőző, aztan annyira csillog villog a konyha hogy inkabb nem főztem hogy igy is maradjon minden, néztem a neten butorokat es hogyan vehetnénk lakást a semmiből, elinteztem pár melo melletti plusz dolgot,agyaltam hogy beiratkozzam e merlegkepesre mert diplomával bőven olcsóbb de nem akarnèk életfogytig tanulni ejszakanként a konyveloknek meg kötelező a gyakor vizsga meg állandoan fizetni a tanfolyamokat vizsgakat kreditekért és ezt ugye a munkahely nem fogja fizetni..

Bosszankodtam a szomszédon hogy mindig utánoz.

Aztan a másikon hogy nem engedi a folyosót szelőztetni estère es be van állva mindenki vacsorájának a szaga es a meleg,de itt balhézik azon hogy ne nyissuk ki a lepcsohaz ablakot.

Napkozben hibernáltam magam hogy megvárjam mig lemegy a nagy meleg mert csak reggel este tudok aktiv lenni,30 fokban meg nem, meg agyaltam hogy hitelbe verjem e magam egy 200 ezres légkondi miatt, meg a másik szomszédon filoztam hogy egy alpári trágárszáju orditozós paraszt nő de ha pasival beszél meg játsza a normálisat :D es a pasik meg beveszik:D

És szoval nem tudtam egésznap rájönni mitől lennék boldog,de még arra sem minek van hétvége,ennél dolgozni is több értelme lenne mint háztartást vezetni.

2023. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Délelött kb semmit, mert betűz a nap a szobámba. Mármint nem úgy betűz, hogy a b c 🤓...

Szóval redöny kb háromnegyedig, félig lent, meg lehet dögleni, szó szerint alig élek, pedig megy a ventillátor. 3 körül kezdek jobban lenni. Horgoltam, kukoricát főztem, mostam. Este, éjjel tök jó, mert felhúzom a redőnyt, kapok levegöt. Aztán 5 körül redöny le, mert kezd világosodni. Na akkor megint meg tudnék halni. Általában nem is tudok visszaaludni, vagy nagyon nagyon nehezen, mindenem tiszta víz 😬

2023. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Aki válaszol, azt is kérdezem: miért? Ismeritek egymást amúgy?
2023. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnál voltam vasárnapi ebéden. Délután még el akartam menni kirándulni egy picit, de annyira meleg volt, hogy végül nem tudtam rávenni magam. Inkább elintéztem a bevásárlást, aztán hazajöttem mosni és tanulni. Utóbbi nem ment jól, mivel nincs itthon klíma.
2023. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#6Ismerősnek ezt igy le se írnám mivel senki nem is kiváncsi rá, meg nem is egy vicces humoros dolog amivel feldobnám a másikat. No name meg itt fecseg mindenki mindent. Ez erre van.
2023. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt valami produktív a mai napom; olvastam, sorozatot néztem, itthon takarítottam, délután mozogtam.
2023. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csütörtökön lomtalanítás lesz, úgyhogy pakoltam, szortíroztam.
2023. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!