Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltatok ma? Hogy telt...

Mit csináltatok ma? Hogy telt a nap?

Figyelt kérdés
2023. júl. 16. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Délelőtt kivittem a kutyákat, aztán meglátogattam édesanyámat. Ebéd után kicsit pihentem, majd gondoltam leviszem a kutyákat kicsit valami árnyékos részre, hogy levegőzzenek, de hát kb olyan meleg volt mindenütt, hogy nem találtam erre alkalmas helyet és hamar vissza is jöttünk. Vacsora után valamivel levittem őket, akkor jobb idő volt, de szó szerint nulla levegő, de szerencsére ez a séta végére már rendeződött.

Ez a nyár türhetőbb, mint a tavalyi, de ez a hétvége igazán meleg volt most, főleg a mai nap volt durva, mert a nyáron most először történt meg, hogy este éreztem a nyári forróság utóhatását (eddig az esték hűvösek, szellősek voltak).

2023. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem konnyeden ebben a 18 fokban. Most eloszor nem erzek szivasnak, hogy altalaban ilyenek az angol nyarak.
2023. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!