Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek látszik valakinek...

Szerintetek látszik valakinek a testalkatán, hogy fizikai munkát végez?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 08:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Az enyémen biztos nem. Mondjuk nem kőmíves vagyok, csak raktáros. Meg kummantok, amikor csak lehet.
2023. júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Van akinel igen, pl vastag lett a tenyere
2023. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Látszik. Más az izomzata. Egészségesen izmos a teste nem konditeremben szerezte. Vékonyabbak szálkásabbak, hihetetlen micsoda teherbírással rendelkeznek.
2023. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ülő munkáról váltottam fizikaira, addig is vékony voltam, de többen mondták, hogy lefogytam, hagyjam abba. Szaladgálós könnyű fizikai meló. Lehet, hogy erősebb vagyok, de nem látszik a kb. 1 év alatt az izom.
2023. júl. 17. 08:59
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Az izom alkalmazkodik a munkához. Ha folyamatos könnyű melót végzel akkor kiszálkásodsz, leadod azt az izmoz amire nincs szükséged, meg amúgy is inkább az izmos strapabírósagát növeled nem a tömegüket. Nézd meg pl a hosszútávfutókat, nehéz sport de mégis milyen vékonyak.
2023. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
4# lehet nem olyan jol nezel ki vekonyan. Kik mondjak, hogy ne csinald? A csaladod vagy a barataid?
2023. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Család nem szól semmit. Ismerősök. Persze, ki néz ki jól 50 kilósan 170 centihez. Mondjuk végre felvehetek mini ruhát, jók a lábaim.
2023. júl. 17. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Volt egy traktorista szomszédom, sörösüveg alkat, semmi vállak, nagy fej, pipaszár lábak......ehhez meg két vastag kar, és az alkarja volt hatalmas.

Egész nap a hidraulikus gépeket emelgette, meg csavarozta, szerelte.

Egyszer műteni kellett a derekát, mert lebénult.

2023. júl. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
...a traktorista nem volt miniruhában soha
2023. júl. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudom megítélni... Amúgy nem mindenki fogy le meg szálkásodik ki, csak meg kell nézni az építőipart, sok pocakos, vastag, de zsírosnak tűnő karú ember van ott, akiknek hihetetlen ereje, állóképessége van.
2023. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!