Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan extrém túlsúlyos...

Van itt olyan extrém túlsúlyos nő,akit bántottak,gúnyoltak a súlya miatt?

Figyelt kérdés

Hogyan viselitek? Mennyire gyakori ez a jelenség?

Önbizalmatokat ez lehúzza?



2023. júl. 17. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer a 76-os trolin utazott egy legalább 150 kilós, fiatal nő. Mikor leszállt, az egyik utas megszólalt: most már szinte belibbenünk a Keletihez. :D
2023. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést,mert nagyon zavar,amikor a kövér nőket bántják.Nyilván azért,mert én meg vonzódom hozzájuk.Már általános iskolás koromban is megvédtem egy 8.-as lányt,akit mindenki csúfolt,mert kb.120 kg volt.Sokszor sírt szegény.Mint később megtudtam hormonzavaros volt,20 évesen már 180 kg volt.Nem tudom mi van vele....
2023. júl. 18. 14:09
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs olyan kövér ember, akit ne bántanának a súlya miatt.
2023. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez a közhiedelem, hogy a kövéreket bántják, a valóságban meg bármily meglepő, de pont fordítva van. Nézz utána a skinny shamingnek. Van egy barátnőm, aki volt elhízott, aztán töksovány,amikor molett volt, mindenki csak sajnálkozott, meg biztatták, hogy így is szép, meg nagyon jól áll neki. Amikor lefogyott, onnantól meg idegenek szidalmazták az utcán. A családunkban sok a sovány nő, genetikailag, és oltárira bántják szegényeket. Beszólnak nekik étkezéskor, utcán, állandóan cikizik őket, hogy rondák, gebék, meg evésre biztatják, meg hülyének nézik őket, hogy biztos azért soványak, mert állandóan fogyókúráznak. Teljesen agyament a társadalom.
2023. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Biztos igazad van.Nekem viszont csak a kövér nőkkel kapcsolatban van tapasztalatom.Már leírtam itt,hogy a közel 200 kg-os exemnek röfögtek az utcán,ledisznózták,megmosolyogták.Hiába mondtam neki,hogy ezek primitív emberek,őt azért nyilván bántotta.Ő csendes nő volt,de tudom van olyan,aki visszaszól.
2023. júl. 19. 06:44
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Akkor azért gúnyolták mert nyámnyila volt, nem azért mert kövér. Ha vagány csaj lett volna 100kg felett nem mertek volna neki beszólni.
2023. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1. Nem kell ahhoz kövérnek sem lenni.

2. Ki kell állni magáért.

3. Ha introvertált, akkor meg csak csinálják, nem?

2023. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6-os:azért bántották,mert extrém kövér volt.Nem nyámnyila volt,hanem gátlásos a testalkata miatt.Gyerekkora óta volt nagyon kövér,és az évek során sokat gúnyolták,cikizték emiatt.Nekem sikerült kicsit oldani a gátlásait.
2023. aug. 8. 08:05
 9/13 anonim ***** válasza:

8

nyámnyila az, aki gyámoltalan. Gyámoltalan az, aki nem képes magának segíteni. Aki nem képes magának segíteni, ő például gátlásos.

2023. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért nem tudott magán segíteni,mert hormonzavaros volt.18 évesen már 160 kg volt,s a gyógyszerektől még hízott.
2023. aug. 8. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!