Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van legyőzni...

Mennyi esélyem van legyőzni egy közel 1 éve boxoló srácot?

Figyelt kérdés
Nem egyszer szólogatott már be nekem, állítása szerint csak viccből, de rohadtul átlépi a vicc határát, főleg hogy másik előtt is megaláz vele, egyre személyesebbek a sértései, illetve egyre jobban telik meg a hócipőm. Nem vagyok nagy harcos típus, sose űztem semmilyen küzdősportot, nem verekedtem még sehol se, jelenleg kosarazok tehát sportolok, és magasabb is vagyok nála, súlyban is kisebb kicsit nálam. Ha én megütőm őt, vagy nem hagyom magam és összeverekszünk, van esélyem győzni? Hova üssek, fejre vagy testre? Azt hallottam hogy a boxolók a ringben jók de utcai harcban használhatok lábat is és azt nem tudná kivédeni, tehát ha csak lábbal megrugom akkor lehet hogy nyerek? Vagy egyáltalán mennyi esélyem van?
2023. júl. 18. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem megoldás a verekedés. Egyrészt mert úgy elvernek hogy beszarsz, másrészt nem hiányzik sem a rendőrségi ügy, sem a pártfogóhoz járkálás, esetleg egy jó kis börtön.
2023. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kerüld el a csudába, szemtől szembe, 1-1 ellen egy év box nagy előnyt jelent. Tud esni, védeni, és támadni is kitartóan. Kivéve, ha tapasztalt utcai harcos vagy, de akkor nem kérdeznéd, hanem már az elején jól pofánbsztad volna azt a prosztót.
2023. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért verne el? Ha lábbal támadok miért ne lehetne esélyem?
2023. júl. 18. 14:36
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert valószínűleg jobbak a reflexei, és gyorsabb is. Lábbal támadni lassú, és gyakorlás nélkül még béna is. Ha pedig közel kerül, rögtön földre visz.
2023. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
3. Itt nyomik vannak. Ezek sose verekedtek. Öt tényleg elvernék mint a szart. Még egy 15 éves gyerek is. Szerintem ne akarj ezektől tanácsot.
2023. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Kosaras vagy, de nem izmos, siman kiuthet, ha jol kitanulta a boxolast
2023. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Jól hangzik a láb meg minden de aki küzdősportol hiába a box nagyon gyorsan lereagálja valószínűleg a helyzetet megfogja a lábad felrántja és olyat esel hanyatt hogy csak na a földön meg azt csinál veled amit akar de ez nyilván csak egy feltételezés nem tudjuk a te fizikumod se az övét úgyhogy erre nem lehet értelmesen válaszolni de valószínűleg nem ez a helyes megoldás szerintem se
2023. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt hiszed, hogy ha egy boxolóba belerúgsz, akkor az rögtön összeesik, vagy ezt hogy gondolod? Na ezért fog téged elp*csázni.
2023. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát , tekintve hogy csak öklöt tanult így gondolom hogy a lábat nem tudja lereagálni. De egyébként ököllel esélyem sincs ellene? Legalább egy 30 %?
2023. júl. 18. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hát , tekintve hogy csak öklöt tanult így gondolom hogy a lábat nem tudja lereagálni. De egyébként ököllel esélyem sincs ellene? Legalább egy 30 %?"


Ő támadni és védekezni tanult, te meg kosárra dobni. Innentől nem tudom, mi a kérdés. Ismerek egy csajt, akit egyszer egy szatír támadott meg az utcán. Csaj küzdősportol, megyei bajnok, ahhoz van szokva, hogy jön az ellenfél, le kell csapni, és ő nyer. Na hát ő lecsapta a szatírt úgy, hogy a rendőrök szedték ki pasit a bokorból.

2023. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!