Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 évesen még van remény?

29 évesen még van remény?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban,de most sem nagyon járok el sehova. Barátaim nem nagyon voltak, mert félénk voltam,zárkózott, nehezen oldódok. Ennek ellenére viszonylag sok nővel voltam, persze nem fullos csajokkal. Végzettségem csupán egy érettségi+Okj, de többre vihettem volna, csak nem volt ki patronáljon anyagilag, Jelenleg egy gazdasági asszisztens vagyok, mindössze 5 hónapja vagyok a cégnél, előtte 25 munkahelyem volt. Nincs 1 Ft megtakarításom sem, de hitel sincs a nyakamon. A hétköznapokban, csak eljárok dolgozni, illetve itthon(szülőkkel lakom). Komoly kapcsolatom sosem volt, azt sem tudom mi az a szerelem, illetve barátság... Ja, és mielőtt bele kötnétek, hogyha nem járok sehova, hogy lett nőm?? Társkeresőkről, akik nagyon bevállalós nők voltak.

2023. júl. 19. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Otthon laksz, van munkád is, mégsincs semmi megtakarításod?



Az a baj kérdező, hogy magával a felfogásoddal, az életszemléleteddel, jelenlegi életviteleddel van a baj. Nem a koroddal.


Ha 20 éves lennél, ha 40, ugyanazt tudnám javasolni: kevesebb p1csogás, több önfejlesztés.

2023. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak március óta lakom most ithhon, közel 1,5 évig egyedül laktam, illetve mikor még korábban laktam otthon szüleimnek adtam le pénzt...
2023. júl. 19. 22:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van remény ugyanannyi vagyok mint te, én is szülőkkel lakom de most ébredek rá hogy a tini éveim elszalasztott elstréberkedett szánalmas éveit ideje bepótolni, hogy végre utazás programok ismerkedések szórakozások is legyenek, és nyitni, kilépni a komfortzónából, megvalósítani az álmaimat, hogy idő előtt ne égjek ki. És jó, nagyon, szóval van remény hidd el!
2023. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
45%
Én a te helyedben, elsősorban, megpróbálnék külön költözni a szüleimtől. 23 vagyok, lány, én is külön élek, hidd el nagyon jó buli. Persze több felelősség lesz majd rajtad, fizetnivalók, stb., de legalább önálló leszel. Tudom milyen szülőkkel élni, nem lehet úgy elengedni magad meg ott ők szabnak meg mindent... Ha faluban élsz, költözz városba, több az ismerkedési lehetőség. Valami hobbi esetleg? Sport? Pl. Járj el edzőterembe, futni, úszni, teniszezni vagy bármi. Munkahelyről nem haverkodsz senkivel?
2023. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Isten mindenkin segít járj el templomba.
2023. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
29 évesen 25 munkahely?! :-O Bocs, leragadtam ennél...
2023. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az sok? Szerintem nem. Az bánt még, hogy középiskolában rendesen udvaroltak nekem a csajok, de én bunkó voltam velük...
2023. júl. 20. 05:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha munkáltató lennék, téged se vennélek fel.


25 munkahely az nagyon sok. Nem a munkahelyekkel van a probléma, hanem veled, erre még nem gondoltál?


Mégis mire költöd a pénzed? Eléggé gáz szerintem, hogy semmi megtakarításod sincs. Beüt egy crach, miből fedezd? Megbetegszik nagyon egyik szülőd, mivel támogatod őket?


Komoly kapcsolatra nem hiszem, hogy bármelyik épp eszű nő bevállalna téged, főleg így.


Egy óriás csecsemő vagy, aki csak sírni tud.

2023. júl. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az! Sokkal érettebb vagyok a koromnál. Mint mondtam a szüleimnek segítettem, vettem fel nekik hitelt stb. Azért nincs semmi megtakarításom.
2023. júl. 20. 05:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"de hitel sincs a nyakamon"


VS.


"Mint mondtam a szüleimnek segítettem, vettem fel nekik hitelt"


🤦👏🤔


WTF?


De te érettebb vagy a korodnál..🤦 a 25 munkahelyeddel a hátad mögött..👏


Persze, persze..álmodik a nyomor..

2023. júl. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!