Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az a férfi,aki még 40 évesen...

Az a férfi,aki még 40 évesen is az anyjával él,munkája,pénze,nincs,nem is jóvágású,ne csüggedjen?Még így is találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm jár ebben a cipőben,munkája nincs,vidéken él egy kis faluban az édesanyjával,az ő nyugdíjából éldegélnek kettesben.A faluban élő lányok,nők,nem foglalkoznak vele.Boldogtalan életet él.Nem kell szomorkodnia,jóra fordulhat még a sorsa?Lehet még neki is barátnője?És azoknak is,akik ugyanabban a cipőben járnak mint Ő?Én is hasonló cipőben járok,Én is 40 éves vagyok,csak én Pesten lakok és munkám is van.De velem sem foglalkoznak a nők,Én is boldogtalan vagyok.

2020. dec. 3. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Egy középkorú,munkanélküli,pénztelen férfi is találhat magának nőt.
Annak a férfinek,akinek nincs pénze,munkája,nem is jóképű nem fog találni nőt.
29 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Aki 40 évesen az anyjával el, az anyja nyugdíjából!!!, az teljesen életképtelen. Minek annak egyáltalán barátnő? Nyilván meg o is megtalálná a saját színvonalat, ahogy a hajléktalanok is megtalálják egymást néha, de minek??
2020. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Amúgy én is egy kis faluból jöttem,Én is úgy indultam el hogy Pestig tudtam venni egy buszjegyet.Csak nekem az volt a szerencsém hogy találtam olyan munkát,ahol naponta kifizettek.
2020. dec. 3. 12:20
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
A nők mindenre képesek, ráadásul egyesek előszeretettel karolják fel az elesetteket.
2020. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora gusztustalan féregnek kell ahhoz lenni, hogy a nyugdíjas anyád ilyen szinten kizsigereld? Bmeg, 25 évesen is égne a pofám, ha még mindig kolonc lennék anyám nyakán.
2020. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

"De velem sem foglalkoznak a nők"


Miért foglalkozzanak?

2020. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#1 nem életképtelen.Több mindenhez ért,És jobb munkaerő is mint én.Csak valamiért leragadt azon a szinten hogyha dolgozik is néha,akkor is kevés pénzért.Azt olyankor odaadja az anyjának.
2020. dec. 3. 12:24
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Őszinte leszek, inkább gondoznám/látnám el anyukádat, minthogy egyáltalán szóbaálljak veled.
2020. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#4 az túlzás hogy kizsigerelné mert amikor dolgozik azért beszáll a rezsibe,kajába.Csak nem mindig tud hazaadni,mert nincs mindig munkája.
2020. dec. 3. 12:27
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Előbb össze kéne kapnia magát és változtatni az életén, mert ez így totál csőd.

Mi lesz vele, ha az anyukája meghal? Ő is éhenhal?

2020. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#7 És mit gondolsz ki tehet róla hogy a férfi ott tart,ahol?Csak a férfi,vagy az édesanyja,vagy az állam,vagy mindhárom?
2020. dec. 3. 12:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!