Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 29 évesen még van remény?

29 évesen még van remény?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban,de most sem nagyon járok el sehova. Barátaim nem nagyon voltak, mert félénk voltam,zárkózott, nehezen oldódok. Ennek ellenére viszonylag sok nővel voltam, persze nem fullos csajokkal. Végzettségem csupán egy érettségi+Okj, de többre vihettem volna, csak nem volt ki patronáljon anyagilag, Jelenleg egy gazdasági asszisztens vagyok, mindössze 5 hónapja vagyok a cégnél, előtte 25 munkahelyem volt. Nincs 1 Ft megtakarításom sem, de hitel sincs a nyakamon. A hétköznapokban, csak eljárok dolgozni, illetve itthon(szülőkkel lakom). Komoly kapcsolatom sosem volt, azt sem tudom mi az a szerelem, illetve barátság... Ja, és mielőtt bele kötnétek, hogyha nem járok sehova, hogy lett nőm?? Társkeresőkről, akik nagyon bevállalós nők voltak.

2023. júl. 19. 22:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a hitelem, már lejárt! Látom te kötekedni vagy itt...
2023. júl. 20. 06:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem kötekszem, hanem te nem tudsz egyértelműen fogalmazni. Totál félreérthető volt, amit írtál.
2023. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben
2023. júl. 20. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!