Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 41 évesen egyedül. Van még...

41 évesen egyedül. Van még remény? Barátokat és nem társat keresek.

Figyelt kérdés

Nem a gyerek hiányzik az életemből, ahhoz mindig gyengének éreztem magamat. Saját magamat sem tudtam megvédeni, úgy éreztem, hogy folyamatosan bántanak, így nagyon elszigetelődtem.

Munkahelyen, ahova azért muszáj járni, sem lett senki, akivel barátkozhatnék, sőt szinte állandó mobbing áldozat vagyok.

Így a férfiaknak sem kellettem igazán, túlságosan zárkózott vagyok számukra.

De én is ember vagyok, aki azért nem képes teljesen egyedül élni. Valakinek sikerült hasonló helyzetből kitörni? Hogyan?


2014. márc. 8. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

talán mert így elkönyveled magad,én se szívesen nyitnék...

keress hozzád hasonlóakat,vagy nem tudom menj el kirándulni egyet,akár egyedül is..majd csak akad valaki akivel megérted magad.Bár a te korodban,én már hagynám a barát keresést,és inkább a társkeresésre koncentrálnék.Elmúltál 40,az idő nem halad visszafelé,csak előre...

2014. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kirándulni egyedül és hátha akad valaki?! (Sajnos ehhez nem fűzök túl sok reményt.)
2014. márc. 8. 15:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ilyen hozzáállással én sem hiszem,már bocs.
2014. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
keress túrázó haverokat. biztos van sok ember akit az érdekel.
2014. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Figyi: elmegyek kirándulni, sétálok, múzeum, stb. Vagy erdőt járok egyedül....ebből hogy lesz barátság? Letámadjak valakit? Vagy mégis hogyan?
2014. márc. 8. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ne egyedül menj kirándulni, hanem nézz körül a neten, a lakóhelyed környékén szerveznek-e kirándulásokat. Állatokat szereted? Ha igen, menj el önkéntesnek heti egyszer-kétszer egy menhelyre, ott aztán lesz közös téma. Nyevtanfolyam szintén ilyen hely, vagy menj el a helyi közösségi házba, ott mindig szerveznek valamit... az a lényeg, hogy rendszeresen ki kell mozdulnod otthonról, mert senki nem fog bekopogni, hogy "lakik itt egy jófej nő? Barátkoznék vele."
2014. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy innen már nyafogásnak tűnik, de talán nem: próbáltam menni, de olyan rosszul sültek el ezek a dolgok: nyelvtanfolyam, egyéb tanfolyam. nagyon zárkózott stb vagyok, 3-4 alkalom után már azt éreztem, hogy én vagyok a lesajnált, kiközösített. Nagyon rosszul éltem meg az egészet és hiába érdekelt a téma, a rossz élmény miatt inkább abbahagytam:( A személyiségen már nehéz változtatni. De így a magányon is:(
2014. márc. 8. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:

41 évesen nem vagy öreg semmihez!

Talán látszik rajtad a rosszkedv, és olyan testtartást veszel fel, amitől nem mernek az emberek nyitni feléd.

Mosolyogj, kérdezz kedvesen, mutass érdeklődést, és türelmesen hallgasd végig a választ.

Íratkozz be tornára, oda nem kell társ, és lehet ismerkedni.

Senkit nem érdekel a testsúlyod, sőt felértékelődsz a jó alakuak mellett, lám, egy bátor nő! Nekem ez vált be!

Próbálkozz,ismerkedj, mosolyogj. Savanyú emberek társaságát általában kerülik az emberek.

Ne add fel!!! :)

2014. márc. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyszer úgy jellemeztek, hogy ilyen kis mosolygós, visszahúzódó vagyok. Sajnos a mosoly semmit nem ér:(

Nincs súlyproblémám.

Kommunikációs problémáim viszont vannak:(

Azért köszi az ötleteket.

2014. márc. 9. 07:42
 10/13 anonim ***** válasza:

en 31 F vagyok sose voltak barátaim de már nem is nagyon érdekel


hozzászoktam

2014. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!