Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire igazságtalan az...

Miért ennyire igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Miért van az, hogy a jó emberek nagyrésze egyfolytában csak szenved és csak a rosszat kapja az élettől? Ha megnézzük nagyrészt a jó lelkű, kedves, önzetlen, segítőkész emberek, de még a hívők is szegények, boldogtalanok, míg a rossz emberek általában boldogok és minden jót megkapnak az élettől.Most tényleg rossz embernek kell lenni ahhoz, hogy az élet végre megjutalmazzon?
2023. júl. 21. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Ööö.... ezmiez a kérdés?
2023. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

"Ha megnézzük nagyrészt a jó lelkű, kedves, önzetlen, segítőkész emberek, de még a hívők is szegények, boldogtalanok, míg a rossz emberek általában boldogok és minden jót megkapnak az élettől."


Tévedés. Jó embernek, kedvesnek és segítőkésznek tartom magam, mégis boldog és vidám vagyok. Engem is ért egy kur..va nagy pofon az élettől, viszont talpra álltam.

A céljaimra és a pozitív életszemléletre fókuszálok.

2023. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ui. És nem vagyok szegény, igaz gazdag sem, de hát mihez képest, mivel minden viszonyítás kérdése.
2023. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 soma9111 válasza:
69%

Teljesen jogos!

Lehet azért szenvednek a jó ártatlan emberek mer érzékenyebbek mint a sok dög.

(Gondolom én)


De az, hogy maga a természet feletti bünteti éjjel nappal veri a jót, a rosszat meg fel emeli, azt viszont egyáltalán nem tudom miért lehet.

Én is emiatt kezdem pont el veszteni a hitem!

2023. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Senior Séf ***** válasza:
40%
Nagyon nem jól látod, kérdező. A boldogság ugyanis nem más, mint az odavezető út! A haladás, a fejlődés, mondhatnók, az erőlködés, a szenvedés. És minél rögösebb, fárasztóbb az út, a boldogság is annál nagyobb. Tudod, a fény csak a sötétben látszik. Verőfényes napsütésben egy zseblámpa annyit ér, mint halottnak a csók.
2023. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Szóval, aki nem a kérdezővel ért egyet, azt a földig mínuszolják.

Aki a kérdezővel ért egyet, azt az egekig magasztalják. Az már más kérdés, hogy egyáltalán nincs igaza a kérdezőnek.

2023. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ezt legfeljebb csak te látod így, kérdező.
2023. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Kitana. ***** válasza:
32%
Rossz emberek alatt azokra célzol, akik tesznek azért, hogy jó legyen nekik? :D Az élet senkit nem jutalmaz, neked kell elérned, hogy jó dolgok történjenek. Igen, ez néha azt jelenti, hogy valaki másnak rossz lesz. De az igazán rossz emberek nyugi, vagy börtönben vannak, vagy félelemben élnek, akik szimpla hétköznapi, a te szemedben önző emberek, azok nem olyan rosszak valójában.
2023. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Az élet nem jutalmaz senkit. Nem tartozik senkinek semmivel.


Ha te sz@r helyzetben vagy, akkor azt magadnak köszönheted.

2023. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Vannak ilyen szerencsétlen emberek. Én is mindig a f@sznak a rossz oldalára kerülök. Van aki meg hozzá nyúl valamihez és arannyá válik, persze idézőjelben.
2023. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!