Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyanokhoz szólnék akiket ma...

Olyanokhoz szólnék akiket ma nem vettek fel sehova se?

Figyelt kérdés

Van olyan közületek aki menne pótfelvételizni? És ha igen, nem tudja véletlen hogy mikor rakják ki a választható szakokat? Aug 9.ig lehet jelentkezni..


Az elmúlt években láttam, hogy szinte minden szak önköltséges lesz, úgyhogy reménykedem most nem :)



2023. júl. 26. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy lehet megnézni hogy felvettek e?
2023. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Én nem jelentkeztem, úgyhogy nem vettek fel, mert márciusban találtam ki, hogy mennék egyetemre :D így fogok jelentkezni, de sajnos én sem tudom, mikor rakják ki a szakokat, ezt kutatom fél órája :D Azt te hol találtad, hogy 9-ig lehet jelentkezni?


1es, kellett volna kapnod sms-t, de felvi.hu-n már fent vannak a ponthatárok, ha tudod a pontjaidat, tudod azt is, hogy felvettek e.


Amúgy én azt sem tudom, hogy akkor most mikor fognak a pót ponthatárok kiderülni, tavaly augusztus 24-én már lehetett tudni, de az általános felvételi ponthatára is előbb volt, mint most, azért remélem nem csúszik át szeptemberre :D

2023. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2

kaptam smst azóta, nem vettek fel sehova xd

de nem baj, amúgy se akartam menni, anyámék erőltették

2023. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2# valahol kiírva, talán eduline vagy a felvin.. meg azt is láttam hogy a ponthatár kihirdetés aug 20 körül lesz és az iratokat (ha felvesznek) 28.körül kapod meg szóval még a gólyatáborról is lecsúszunk :D
2023. júl. 27. 22:54
 5/8 A kérdező kommentje:
most látom hogy a felvin kint vannak a pótfelvételis szakok nézzétek meg :)
2023. júl. 27. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Igeeen az enyém ott van :) 2. vagyok
2023. júl. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

augusztus 6. a határidő !


Ki hova tervez jelentkezni?

2023. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
agrár és üzleti digitalizáció
2023. júl. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!