Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ismeretlen be jelöl Faceboo...

Ha ismeretlen be jelöl Facebookon meg kérdezitek hogy honnan ismer titeket,vagy nem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem is jelölöm vissza.
2023. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Vállalkozó vagyok, így bárki bejelölhet, mindenkit visszajelölök, kivéve ha arab, c...ány, n...ger, mert az biztos nem célcsoport.
2023. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha szimpatikus visszajelölöm, nem szoktam megkérdezni hogy ismer e.
2023. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kitana. ***** válasza:
78%
Nem, simán csak nem jelölöm vissza.
2023. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Én régebben, amikor még csak bejött a Facebook, megkérdeztem, hogy honnan ismerjük egymást, aztán többnyire sehonnan, csak:


-vagy ismerkedni akartak, amit én online nem szeretek


- vagy volt egy "visszautasíthatatlan" üzleti ajánlatuk


-vagy gyűjtötték az ismerősöket, ezért random jelölgettek embereket


-vagy simán mellényomtak


5-6 éve senkit se jelölök vissza, akiről nem tudom kicsoda, de sokszor azokat se, akiket ismerek ugyan, de kb semmi közünk egymáshoz. Néhány éve időnként végignézem az ismerősök listáját és 20-25 embert mindig letörölök, mert pl. nem köszönnek utcán, vagy közben feltörték a fiókjukat és már nem is ők állnak mögötte, vagy egyszerűen már csak nagyon távol vagyunk egymástól.


Nekem egyáltalán nem fontos, hogy sok ismerősöm legyen, vagy hogy mindenki az ismerősöm legyen, akit ismerek a valóéletben is.


Instán pedig senkit nem jelölök vissza. Ott van 10-20 követőm, mert képeket csak ott osztok meg, Facebookon egyáltalán nem. Ezekről az emberekről pedig tudom, hogy érdekli őket az a néhány képem.

2023. júl. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem jelölök vissza, de írok neki elöbb, h ismerjük-e egymást, vagy mit szeretne
2023. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Attól függ. Ha fullra ismeretlen, akkor nem jelölöm vissza, de megnézem a spameket. Nem minden ismeretlentől jött üzenetnél jelez a Fb, szóval lehet az ismerős felkéréssel csak azt jelezné, hogy írt nekem. Amúgy a régi időkben az üzenet kéréseket nem is jelezte és pont az volt a célja az ismerősnek jelölésnek, hogy felhívjuk a figyelmet az üzenetekre.


Ha nincs spam, azért ott hagyom függőben a jelölést. Még most is megvan sokaknak a rossz szokása, hogy valami álnévvel rakják fel magukat, 0 képet raknak ki magukról és így találd ki, hogy ő amúgy egy közeli ismerősöd. Szóval, ha kérdezi az ismerősöm, hogy miért nem jelöltem vissza, akkor legalább már tudom ezt pótolni.


Ha ismerem látásból, hallásból, visszajelölöm, de korlátozottra beállítom általánan.


Ha meg a láthatólag kamu profil jelöl be, azt általában törlöm is. Kamu profil alatt értem azt, akinek pl a legrégebbi felrakott tartalma is pár napos.


Amúgy nem azért zárkózom el az orrba-szájba visszajelölésektől, mert nem akarom, hogy lássák, mit rakok ki. Sosem osztok meg semmi privátat, szerintem semmi köze senkinek a magánéletemhez, így nem rakom ki, hogy pl anyukám halálos beteg, az meg nem egy top secret infó, hogy pl elmentem túrázni és milyen szép volt a hely.


Inkább ezektől az agyonspammelős emberektől félek, nincs kedvem azokkal chatelni akik csak rám akarnak sózni valamit vagy ismeretlenül haverkodni akarnak és ehhez felhasználják a dolgokat amiket kiraktam, hogy jaj látom Leányváron voltál és indulhat is a chatelés, az átverős üzenetekhez meg pláne nincs kedvem.

2023. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
ha valaki akar tőlem valamit, az megírja. ha nem ír, akkor nem akar semmit, de akkor meg végképp felesleges bejelölni. gondolom valami bot vagy mlmes.
2023. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem erdekel. Amugy mostanaban ipari mennyisegu kamuprofil van rossz google-forditoval, ezek ghanai, regebben nigeriai szelhamosok, akik gyakran bunozoknek bermunkaban csalnak ki penzt. Meglepoen sokak szemet nem szurja ki, hogy kamu.

Regen csoportbol, komment miatt vettek eszre valodi szemelyek is, los angelesi skizofren nyugdijas pl, egy darabig o szorakoztato volt.

2023. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, és nem jelölöm vissza. Az ismeretlenek amúgy az én esetemben szinte mind ismerkedni vágyó férfiak, amivel nem kívánok élni, de alapvető nálam, hogy csak azt jelölöm vissza, akit valóban ismerek (nem kell mélyebb ismeretségnek lennie, de látásból ismerjük egymást, ill. pár szót váltottunk már.)
2023. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!