Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Snapchaten beszéltem valakivel...

Snapchaten beszéltem valakivel, és megfenyegetett. Van mitől félnem?

Figyelt kérdés
Snapchaten az imént vitatkoztam egy személlyel, és ő hirtelen azt írta, hogy megtalál és megöl. Egyből letiltottam. Van miért aggódnom? A teljes nevemet és lakhelyemet nem tudja, de azért eléggé megijedtem.

2023. júl. 28. 00:49
A kérdező szavazást indított:
igen, van mitől félned
nincs mitől félned
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de nem azért mert biztos hogy nem talál meg, hanem azért mert amelyik kutya ugat, az nem harap.
2023. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van mitől félned, pl. attól, hogy megcsíp egy kullancs. De ettől az embertől biztosan nincs okod félni.
2023. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 24.hu Facebook oldalán rendszeresen írnak ilyeneket az ilyen tipikus idegbajos f*szkalapok, hogy majd találkozunk és ez+az fog történni velem, de eddig egyikük se váltotta ezt be. Mindig írom nekik, hogy "oké, öreg, írjam a címem, vagy írod te a tiédet"? 😄 Eddig egyik se volt hajlandó találkozni. Szal ennyit ezekről. 😃
2023. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy kis multam. Amikor voltak dolgok, az illető semmit sem tudott róla.


Képzeld az ő helyébe magad. Ha megtenné a rendőrség másnap már kopogna nála, hogy mizu.


Amelyik kutya ugat....

2023. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!