Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak manapság olyan fiatal...

Vannak manapság olyan fiatal lányok akiknek bejön ez az életforma?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lányok vagy nők manapság akik odaköltöznének párkapcsolat céljából egy fiúhoz aki nem városban lakik, hanem külterületen, mondhatni tanyán? Megyeszékhely, városok elérhető távolságon belül néhány km-re vannak. A ház természeti közelségben, erdő mellett található. Állatokat tartok kellett a nagy porta illetve elérhető áron ezt az ingatlant tudtam megvenni. Vannak még ilyen lányok, vagy ide kizart hogy kikoltozzon bárki is?

26F


2023. júl. 31. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ha megszeret téged valaki illetve te őt és szintén természetbarát, elvágyódik a civilizációból, a betondzsungelből, akkor miért ne?!


Nem mindenki plázacica, ne add fel!

2023. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Persze hogy vannak akik szeretnének egy tanyán élni...

Bár lehet nehéz lesz rájuk akadnod mert mindenkinek megvan a maga élete, márpedig ha egy városban rendezkednek be, akkor nem fognak csak úgy lelépni. Ugye a munkahelyét nem dobja csak úgy félre az ember, mint egy romantikus filmben.


Szerintem a legjobb megoldás ha szerzel barátokat, ismerősöket a közeli városban (ami amúgy sem árt!) aztán egy idő után összejön valami.

2023. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Van/volt ilyen TV-műsor e téma kapcsán, és nem igazán arról híresek a mai nők, hogy ilyen életformát preferálnának.
2023. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván ne olyan kipi-kopi lányt keress, aki bulifüggő, műkarmai vannak, divatőrült, vegán, karrierista stb, hanem valami egyszerűt, akinek nem derogál a xar lapátolás meg a kerti munka!
2023. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokaknak epp a porgos munka miatti kieges utan tetszik meg. Igaz, egy reszuk egy ido utan visszaszivarog a varosba.
2023. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, igen. Az egyik lánybarátom is pont ilyen.
2023. aug. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is ilyen helyen lakom és igen, valóban kihívás így a párkeresés!..


31F

2023. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalként nagyvárosba vágyom, de idősebb koromban el tudom képzelni hogy faluba, kisebb városban éljek.
2023. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak - nem sokan, de azért nem lasszóval kell őket fogni. Az más kérdés, hogy arra fel kell készülni, hogy nem a top 10es bikinimodell, kikent-kifent kategória, meg hogy nem fognak csoportosan rádzúdulni a társkeresőn ezüsttálcán. Amúgy sztem olyan társkeresőn érdemes nézelődni, ahol tudsz helyre szűrni (akár térkép alapon rádiuszban, akár megyére - főleg ha már van kinézett tanya), ott azért van rá esély, hogy az illető nem csak Bp-n tudja az életét elképzelni.
2023. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!